Darbas pas mus


Darbas spaustuvėje iPrint yra įdomus, kupinas iššūkių bei karjeros vystymo galimybių. Ar norėtumėte dirbti ten, kur galėtumėte įgyvendinti savo tikslus, o Jūsų iniciatyvos būtų vertinamos? Jeigu taip – esate tinkamoje vietoje. Spaustuvė iPrint yra auganti ir besiplečianti kompanija, suteikianti puikias karjeros galimybes. iPrint suteikia ne tik profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, bet ir daugybe iššūkių jos darbuotojams nepamiršdama pasiūlyti ir įvairių paskatinimų.

Jautiesi neįvertintas? Esi inocityvus ir turi įdėjų? Baigei mokslus ir neturi "dėdžių" ar "tetų", kas padeda? Neturi patirties, bet jauti kad gali, tačiau kitose kompanijose jau bandei ir vis sako "neturite šio darbo patirties, jūsų išsilavinimas neatitinka darbo specifikos"...

Pirmiausia įdėk šiek tiek darbo! Parašyk originalų motyvacinį laišką su aiškia ir pilnavertę CV, o tada siųsk mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti." title="Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Prisijunk prie mūsų!

Šiuo metu laisvos pozicijos.

Credo

Pats didžiausias malonumas - padaryti tai, ko, kitų nuomone, jūs padaryti negalite.
(K. Chabard)

iPrint kontaktai

  • J. Basanavičiaus al. 5 
    LT-50282, Kaunas
  • +370 37 333 370