Dizaino darbai

Nėra sėkmingo verslo be reklamos. Su šiuo teiginiu turbūt sutiks kiekvienas. Kiekvienas verslas turi investuoti į reklamą, o gera ir efektyvi reklama - tai originalaus ir išskirtinio dizaino rezultatas. 

Dizainas - meninis darbas reikalaujantis meninio požiūrio, išskirtinės idėjos, kruopštaus atlikimo. Tik kūrybiškai įgyvendinta idėja jūsų įvaizdį ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl dizainas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje. Mes kuriame dizainą įvairiems atvejams – spaudai, išorės ir vidaus reklamai, automobiliams. 

link here

Maketavimo darbai

Maketas - krupštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl maketavimas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje. Mes kuriame maketus įvairiems atvejams – lapinei spaudai, plačiaformatei spaudai, išorės ir vidaus reklamai. 

Firminio stiliaus kūrimas

Firminis stilius - tai verslo vizitinė kortelė, pagal kurią ji bus sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams ir firmos atstovams sukuriamas vientisas, įsimintinas ir originalus visų su jūsų verslo atributika susijusių produktų apipavidalinimas, atitinkantis Jūsų kompanijos specifiką ir vertybes.

Nėra sėkmingo verslo be reklamos. Firminis stilius jūsų verslo reklamos pamatas. Su šiuo teiginiu turbūt sutiks kiekvienas. Kiekvienas verslas turi investuoti į reklamą, o gera ir efektyvi reklama - tai originalaus ir išskirtinio dizaino rezultatas. 

Logotipų kūrimas

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas.

Logotipas yra kertinis akcentas kompanijai, personalui, klientui ir dizaineriui. Užsakant paslaugas svarbu tai suprasti ir firminio stiliaus darbus pradėti nuo pagrindų. Abipusio teisingo požiūrio dėka bendradarbiavimas tarp kompanijos ir mūsų dizainerių bus sklandus, malonus ir efektyvus. Teisingai sukurtas logotipas o kartu ir jį lydintis firminis stilius bus ilgaamžis, atliks savo funkcijas daugelį metų.

Prekių ženklų kūrimas

Prekių ženklas yra žymuo, kuriuo vienos įmonės produktai identifikuojami ir atskiriami nuo kitos įmonės produktų rinkoje. Stiprus prekinis ženklas yra neįkainojamas, ypač tuomet, kai kova už klientus intensyvėja. Labai svarbu skirti laiko ir investuoti į prekinio ženklo tyrimus ir kūrimą.

 

Credo

Pats didžiausias malonumas - padaryti tai, ko, kitų nuomone, jūs padaryti negalite.
(K. Chabard)

iPrint kontaktai

  • J. Basanavičiaus al. 5 
    LT-50282, Kaunas
  • +370 37 333 370