Dizaino darbai

Nėra sėkmingo verslo be reklamos. Su šiuo teiginiu turbūt sutiks kiekvienas. Kiekvienas verslas turi investuoti į reklamą, o gera ir efektyvi reklama - tai originalaus ir išskirtinio dizaino rezultatas. 

Dizainas - meninis darbas reikalaujantis meninio požiūrio, išskirtinės idėjos, kruopštaus atlikimo. Tik kūrybiškai įgyvendinta idėja jūsų įvaizdį ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl dizainas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje. Mes kuriame dizainą įvairiems atvejams – spaudai, išorės ir vidaus reklamai, automobiliams. 

link here

Dizaino darbaiDizaino darbai apima visas išvardintas sritis ir gerokai plačiau. Mes kuriame dizainą visai spaudos produkcijai: vizitinėms, pakvietimams, plakatams, bukletams, lankstinukams, prezentacijų medžiagoms. Taip pat reklaminių stendų ar interjero detalių kūrimas, reklama ant transporto priemonių ir dar daugybė kitų. Tai savitą ir su niekuo nesupainiojamą stilių pasirinkusios firmos siekis – būti maksimaliai išskirtiniems bei pastebimiems.

Taip pat galime sukurti dizainą prekiniam ženklui, firminiam stiliui (sukurti "brandbook") arba tik būtiniausią firminę atributiką.

Dizaino kūrimo etapai:
  • Įdėja 
  • Projektavimas
  • Derinimas
  • Atlikimas

Neteisingai sukurtas dizainas vartotojui perduoda žinutę, kad kompanija nesuvokia savo veiklos tikslų, dirba chaotiškai, nesistemingai ir neprofesionaliai. Tokią pačią žinutę gauna ir kompanijos personalas, o tai tiesiogiai įtakoja darbo rezultatus. Taip pat ir visi tolimesni reklamos darbai yra pasmerkti nesėkmei, nes nėra numatyta aiškių ribų, vertinimo kriterijų.

Mes pasistenksime, kad jūs liktumėte patenkinti ne tik sukurtu dizainu, bet kad tai jūsų verslui suteiktų pridėtinę vertę, populiarumą ir išskirtinumą.

 

Credo

Pats didžiausias malonumas - padaryti tai, ko, kitų nuomone, jūs padaryti negalite.
(K. Chabard)

iPrint kontaktai

  • J. Basanavičiaus al. 5 
    LT-50282, Kaunas
  • +370 37 333 370