Logotipų kūrimas

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas.

Logotipas yra kertinis akcentas kompanijai, personalui, klientui ir dizaineriui. Užsakant paslaugas svarbu tai suprasti ir firminio stiliaus darbus pradėti nuo pagrindų. Abipusio teisingo požiūrio dėka bendradarbiavimas tarp kompanijos ir mūsų dizainerių bus sklandus, malonus ir efektyvus. Teisingai sukurtas logotipas o kartu ir jį lydintis firminis stilius bus ilgaamžis, atliks savo funkcijas daugelį metų.

Logotipo kūrimasFirminis stilius - tai verslo vizitinė kortelė, pagal kurią ji bus sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams ir firmos atstovams sukuriamas vientisas, įsimintinas ir originalus visų su jūsų verslo atributika susijusių produktų apipavidalinimas, atitinkantis Jūsų kompanijos specifiką ir vertybes.

Nėra sėkmingo verslo be reklamos. Firminis stilius jūsų verslo reklamos pamatas. Su šiuo teiginiu turbūt sutiks kiekvienas. Kiekvienas verslas turi investuoti į reklamą, o gera ir efektyvi reklama - tai originalaus ir išskirtinio dizaino rezultatas. 

Logotipo kūrimas - meninis darbas reikalaujantis meninio požiūrio, išskirtinės idėjos, krupštaus atlikimo. Tik kūrybiškai įgyvendinta idėja jūsų įvaizdį ar firminį stilių pavers efektyviu ir išskirtiniu, todėl dizainas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje. Mes kuriame dizainą įvairiems atvejams – spaudai, išorės ir vidaus reklamai, automobiliams. 

Logotipo ir firminio stiliaus kūrimo etapai:
  • Įdėja 
  • Projektavimas
  • Derinimas
  • Atlikimas

site url

Neteisingai sukurtas logotipas ir jį lydintis firminis stilius vartotojui perduoda žinutę, kad kompanija nesuvokia savo veiklos tikslų, dirba chaotiškai, nesistemingai ir neprofesionaliai. Tokią pačią žinutę gauna ir kompanijos personalas, o tai tiesiogiai įtakoja darbo rezultatus. Taip pat ir visi tolimesni reklamos darbai yra pasmerkti nesėkmei, nes nėra numatyta aiškių ribų, vertinimo kriterijų.

Mes pasistenksime, kad jūs liktumėte patenkinti ne tik sukurtu logotipu, firminiu stiliumi, bet kad tai jūsų verslui suteiktų pridėtinę vertę, populiarumą ir išskirtinumą.

 

Credo

Pats didžiausias malonumas - padaryti tai, ko, kitų nuomone, jūs padaryti negalite.
(K. Chabard)

iPrint kontaktai

  • J. Basanavičiaus al. 5 
    LT-50282, Kaunas
  • +370 37 333 370