Važinėjanti transporto priemonė turi tapti reklamos plotu, todėl siūlome apklijuoti 

jūsų

Mūsų dizaineriai patars kaip galima skoningai ir efektyviai išnaudoti reklaminį plotą. Sukursime, pagaminsime lipdukus ir apklijuosime. Kad ir kokia priemonė bebūtų apklijuosime ją savo patalpose arba jūsų nurodytoje vietoje. Kreipkitės ir bus padaryta!

Automobilių 
apklijavimas

Kad automobiliai virstų reklama...

Išnaudokite savo ar įmonės transportą reklamai. Puikiai matoma, efektyvi reklama ne tik padidins jūsų verslo žinomumą, bet ir įpareigos jį vairuojantį darbuotoją vairuoti atsakingai, mandagiai ir prižiūrėti transportą.

Reklama ant automobilių - tai puiki galimybė pabrėžti kompanijos įvaizdį ir pranešti apie jos veiklą visuomenei. Reklama ant automobilių gali būti labai įvairi nuo subtilaus lipduko iki pilno automobilių apklijavimo.

Reklama ant transporto priemonių kaip reklamos priemonė yra labai efektyvi ir apima plačią matomumo auditoriją. Matoma tiek mieste darbo metu bei gali būti išnaudojama ir po darbo prie prekybos centrų kur didelis žmonių srautas. Reklama ant visuomeninio transporto sugeba pasiekti didžiulę auditoriją ne tik juo važinėjančių žmonių, bet ir pėsčiųjų bei automobilių keleivių. Šiai reklamai būdingas ne tik tikslingumas, ji apima ir didelę auditoriją, taigi jai būdingas ir masiškumas.

Kompanijų transporto priemonės – viena iš efektyviausių kompanijos įvaizdžio dalių, kuri atlieka esmingiausią vaidmenį konkurencingame verslo pasaulyje, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia, nereikalaujanti didelių investicijų.

Transporto priemonėms apipavidalinti naudojama speciali automobilinė plėvelė, kuri lengvai formuojama pagal transporto reljefą yra atsparesnė klimato sąlygoms ir atmosferos poveikiui. Vaizdai spausdinami skaitmeniniu būdu atmosferos poveikiui atspariais dažais, dėl to spalvos išlieka ryškios ilgą eksploatavimo laiką. Papildomai apsaugai rekomenduojame visos spaudos laminavimą. Gaubtiems ir reljefiniams automobilio paviršiams apklijuoti naudojamos specialios plėvelės. Jos puikiai aptempia visus automobilio paviršiaus nelygumus, yra ilgaamžės, skirtos ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms.

Reklamai ant transporto langų naudojame perforuotas plėveles, kurios gerai persimato iš automobilio vidaus, tačiau iš išorės atrodo kaip įprasta plėvelė. Tokiu būdu padidinamas automobilio reklaminis plotas iš išorės ir netrukdoma vairuotojo matomumui bei apsaugomi nuo pašalinių akių viduje esantys daiktai.

Reklama ant transporto priemonių

Automobiliai, komercinis transportas, troleibusai ir autobusai.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.