Dezinfekatoriai, su jūsų firminiu stiliumi, gamyba

Dezinfekatorių gamyba jūsų saugumui

Siūlome patogius estetiškus ir praktiškus firminius dezinfekatorius. Tai ne tik apsaugos priemonė, tai gera dovana, bet kokia proga ir bet kuriam atvejui. Reklamuokite savo pavadinimą ant prevencinės priemonės, kurią jūsų kolega, partneris ar klientas naudos kiekvieną dieną, po kelis kartus.

Kišeniniai firminiai dezinfekatoriai

Firminiai kišeniniai dezinfekatoriai

Būkite saugūs

Visuomet svarbu išlikti sveiki ir darbingu. Siūlome prevencinę higieninę priemonę nuo virusų ir bakterijų. Nesvarbu žioema ar vasara - tai labai patogus ir estetiškas kišeninis dezinfekatorius, kuris tilps į bet kokią kišenę. Tai ypač patogus naudoti vaikams, nieko nereikia atidaryti ar uždaryti, niekada neišsipila ir ypač lengva naudotis. Sudėtyje neturintis alkoholio bei praturtintas vitaminu B5, alijošiaus ekstraktu ir biopolimerais šis purškiklis panaikina 99,99% bakterijų taip užtikrindamas ilgalaikę apsauga bei tuo pačiu nedžiovindamas jūsų rankų odos. Dėl sudėtyje esančių antistatinių medžiagų gali būti naudojamas norint dezinfekuoti įvairius elektronikos įrenginius: telefonus, planšetes bei klavaitūras.

Sukursime firminį dezinfekatorių!

DEZINFEKATORIŲ MAKETAVIMAS

Susikursime jūsų individualų stilių atitinkantį jūsų firmines spalvas ir atributiką. Toks kišeninis ir jūsų firmos rekvizitais paženklintas dezinfekatorius tikrai bus naudojamas ne vieną kartą.

DEZINFEKATORIŲ KAINA?

Kaina 2.20 EUR + PVM. Kaina kinta priklausomai nuo kiekio.

DEZINFEKATORIŲ GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas 3-5 darbo dienos. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

KALENDORIŲ PRISTATYMAS PER KURJERIUS

Gaminame Kaune. Pristatome visoje Lietuvoje. Dirbame su DPD, OMNIVA. 
Jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius išsiųsime tą pačia arba sekančią dieną. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Dezinfekatorių gamyba detaliai

Dezinfekatoriaus savybės

 - Sudėtyje 0% alkoholio
 - Naikina 99.999% bakterijų
 - Tinka ilgalaikiai apsaugai
 - Nedirgina ir nesausina odos
 - Saugus naudoti vaikams
 - Saugus naudoti ant elektronikos prietaisų
 - Praturtintas alijošiumi bei vitaminu B50
 - Užtenka iki 225 purškimų

Dezinfekatorius ant telefono

Dezinfekatorių spalvos

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas + BALTĄ spalvą. Korpusas sudaro penktą baltą, geltoną, žalią arba mėlyną spalvą.

Spalvingumas CMYK

Dezinfekatorių formatas

Dezinfekatoriaus dydis:
Aukštis - 85 mm
Plotis - 55 mm
Storis - 10 mm

Dezinfekatoriaus formatas

Kalendorių išskirtinumas

Klientams pakartotinai užsakinėjant klasikinius kalendorius, jie paprasčiausiai atsibosta. Tada atsiranda klausimas, gal galime kažką kitaip?
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas - matinis ar blizgus ar su "soft touch" pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Dar daugiau, pasirinkite viršelį iš mūsų turimų formų pavyzdžių ir taip pakeiskite nusistovėjusį stačiakampį! 
Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtines ir individualias vizitines jūsų prestižui ir prabangai pabrėžti.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug.

Spauda su UV laku ir folija

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.