Firminio stiliaus 
kūrimas

Verslo vizitinė kortelė, pagal kurią ji bus sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams ir firmos atstovams sukuriamas vientisas, įsimintinas ir originalus visų su jūsų verslo atributika susijusių produktų apipavidalinimas, atitinkantis Jūsų kompanijos specifiką ir vertybes. 

Koks yra geras stilius?

Nėra sėkmingo verslo be reklamos. Su šiuo teiginiu turbūt sutiks kiekvienas. Kiekvienas verslas turi investuoti į reklamą, o gera ir efektyvi reklama - tai originalaus ir išskirtinio dizaino rezultatas.
Neteisingai sukurtas dizainas vartotojui perduoda žinutę, kad kompanija nesuvokia savo veiklos tikslų, dirba chaotiškai, nesistemingai ir neprofesionaliai. Tokią pačią žinutę gauna ir kompanijos personalas, o tai tiesiogiai įtakoja darbo rezultatus. Taip pat ir visi tolimesni reklamos darbai yra pasmerkti nesėkmei, nes nėra numatyta aiškių ribų, vertinimo kriterijų.

APTARIMAS

Pokalbis aptariant visas smulkmenas ko tikisi klientas, kokie jo lūkesčiai ir mūsų galimybės.

ĮDĖJA

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

DERINIMAS

Atlikus tarpinius darbus iki klientui pristatomos versijos atliekamas galutinis derinimas ir pakeitimai.

ATLIKIMAS

Baigiamas kurti dizainas atsižvelgiant į visas pastabas ir komnentarus. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

PASIŪLYMAS

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

ATLIKIMAS

Atlikus tarpinius darbus klientui pristatoma versija derinimui ir pastaboms pateikti.

DERINIMAS

Klientui pateikus pastabas ir norimus pakeitimus atliekamas galutinis suderinimas.

PRISTATYMAS

Baigiamas kurti maketas. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

Firminio stiliaus kūrimo darbai

Firminis stilius - tai verslo vizitinė kortelė, pagal kurią ji bus sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams ir firmos atstovams sukuriamas vientisas, įsimintinas ir originalus visų su jūsų verslo atributika susijusių produktų apipavidalinimas, atitinkantis Jūsų kompanijos specifiką ir vertybes.

Maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl maketavimas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje. Mes kuriame maketus įvairiems atvejams – lapinei spaudai, plačiaformatei spaudai, išorės ir vidaus reklamai.

Dizainas - meninis darbas reikalaujantis meninio požiūrio, išskirtinės idėjos, kruopštaus atlikimo. Tik kūrybiškai įgyvendinta idėja jūsų įvaizdį ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl dizainas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje.

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas. Logotipas yra kertinis akcentas kompanijai, personalui, klientui ir dizaineriui. Užsakant paslaugas svarbu tai suprasti ir firminio stiliaus darbus pradėti nuo pagrindų. Abipusio teisingo požiūrio dėka bendradarbiavimas tarp kompanijos ir mūsų dizainerių bus sklandus, malonus ir efektyvus. Teisingai sukurtas logotipas, o kartu ir jį lydintis firminis stilius bus ilgaamžis, atliks savo funkcijas daugelį metų.

Prekių ženklas - žymuo, kuriuo vienos įmonės produktai identifikuojami ir atskiriami nuo kitos įmonės produktų rinkoje. Stiprus prekinis ženklas yra neįkainojamas, ypač tuomet, kai kova už klientus intensyvėja. Labai svarbu skirti laiko ir investuoti į prekinio ženklo tyrimus ir kūrimą.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.