Informacinių stendų gamyba

Informaciniai stendai yra puikus būdas perteikti informaciją. Atvykus į renginį, parodą, šventę ar festivalį visada akys krypsta į informacinį stendą, nes jame būna pateikta visa svarbiausia renginio informaciją, kurią reikia žinoti. iPRINT gamina įvairius informacinius stendus. Turite individualų užsakymą? Kreipkitės, mielai padėsime.

Parodų, informacinių stendų gamyba

Informaciniai, parodų  stendai

Informacini ar parodų stendų gamyba nuo lipdukų spausdinimo iki pjaustymo, klijavimo ant įvairių paviršių: PVC plastiko, aliuminio kompozito, putų polistirolo plokštės, organinis stiklas. Informaciniai stendai padės padidinti jūsų žinomumą ir pasiekiamumą. Parodų stendai padės įprasminti jūsų sukurtą meną. Pasigaminkite stendą pagal jūsų poreikius ar galimybes. Jei reikia didelio informacinio ar parodų stendo, jums pasiūlysime aliuminio kompozito, PVC arba organinio stiklo konstrukciją, kuri pasižymės ilgaamžiškumu ir lengvu montavimu. Informuokite savo klientus apie paslaugas, o jei kuriate meną pristatykite jį moderniai ir kokybiškai.

Informaciniai, parodų stendai

Kokius stendus gaminame?

Informaciniai stendai, nuorodos

Stendai nuo mažo iki didelio. Informuokite savo klientus apie savo produkciją ar paslaugas visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.
Jei reikia, padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Parodų stendai, nuorodos

Meną reikia skleisti. Parodoms pasigaminkite ekspoziciją pagal poreikius ir aplinką. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio. Su pakabinimais, tvirtinimo elementais.
Eksponuokite savo meną visur: atvirose erdvėse, salėse, galerijose. 

Informaciniai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Informaciniai skydeliai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. visur kur tik įmanoma. Skydelius gaminame iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Informacinius, parodų stendus sukursime iš jūsų pateiktų nuotraukų ar failų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvų stendą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Atspausdinsime nuotraukas aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, užklijuosime, išpjausime, paruošime tvirtinimui, atvažiuosime ir jei reikia instaliuosime jūsų vietoje.

Informacinių stendų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Stendų medžiagos

Informacinių stendų pagrindui naudoti siūlome kelias media medžiagas. Stadur putų polistirolio plokštės, PVC plastikas, organinis stiklas, aliuminio kompozitas. 
Lengvas kaip oras STADUR SF putų polistirolo plokštė. Populiarus ir daugeliui vietų tinkantis PVC plastikas. Skaidrus organis stiklas kada reikia permatomumo. Aliuminio kompozitas, kada reikia standumo ir tvirtumo.

Plėvelė rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Media ant kurios klijuojama sudaro papildomą tam tikrą pagrindo spalvą arba yra permatoma, jei tai stiklas. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Stendų matmenys 150x300 cm

Bendrai gaminių formatas nėra ribojamas jei gaminiai sujungiami tarpusavyje. Tačiau vientiso gaminio formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 150x300 cm dydžio. Taigi jūsų stendas dalinai aprobotas iki pastarojo dydžio.

Popieriaus formatai

Pasirinkite kokio laminavimo reikia?

Informacinius stendus galime pagaminti ir laminuotus. Taip reklamą apsaugosite nuo UV spindulių, spauda išliks ryškesnė, nesusibraižys nuo aplinkos poveikio ir galėsite pasirinkti atspalvį. Laminatas gali būti matinis arba blizgus.

UV filtras laminatas
Plėvelių pasirinkimas ir paskirtis

Sukurta įvairių plėvelių, kurios turi tam tikrą paskirtį ar funkciją. Galite rinktis iš daugiau kaip 10 rūšių skritingų tipų plėvelių, neskaitant, skirtingų kokybės klasių plėvelių ir gausybės įvairių atspalvių! Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti atskirame apie plėvelių paskirtį ir pasirinkimą sukurtame puslapyje.

Plėvelės
Būti matomam svarbiausia. Niekas nepastebės, jei nesirodysi.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.