Interjero sienų, stiklų, grindų lipdukai

Geri sprendimai atsiranda iš patirties, o patirtis - iš blogų sprendimų.

B. le Patneris

Lipdukų interjerui spausdinimas ir gamyba

Sienoms, stiklams, grindims Jūsų interjero arba eksterjero pakeitimui arba atnaujinimui. Kai reikia privatumo, puikiai gelbėja pertvaros apklijuotos šerkšnu. Kai reikia mažiau šviesos, galima apklijuoti langus. Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus prekybos centre surasti jūsų prekybos vietą. Viskas galima, reikia tik noro ir truputi fantazijos.

Pasirinkite medią

Lipdukai pavadinimas platus, jie įvairūs. Paprastai skirstomi į dvi rūšis: lipnus popierius arba lipni plėvelė. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. Plėvelė yra įvairesnė: balta, skaidri, blizgi, matinė, metalizuota, perforuota, filtrinė. Skiriasi jų storis, klijų rūšis ir pločiai, kuriais yra tiekiama. Galimi keli klijų tipai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai. Plėvelės naudojamos įvairiems lipdukams gaminti, kurių paskirtis būti klijuojamos ant skirtingų paviršių ar skirtingų produktų.

Popierius rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Parenkame bet kokį iki 160 cm pločio

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Popieriaus formatai

Specifinis klijavimas 

Visi lipdukai būna paruošti klijavimui. Tačiau kai kuriems lipdukams reikalingas sepecifinis klijavimas. To negali atlikti žmogus to nedaręs anksčiau, tikėtina, kad bus raukšlių, pasislinks nuo kraštų ar panašiai. 

Tam, kad nesugadinti viso bendro darbo ir neprarasti pinigų, mes visada rekomenduojame pasinaudoti profesionalių klijuotojų paslaugomis!

Lipdukų klijavimas
Nuotrauka ant drobės Interjero lipdukų gamyba

Originalūs sienų dekoravimo sprendimai

Nuotraukos ant drobės

Džiugu, nes šis dekoras išskirtinis grožiu ir meniškumu..

Lipdukai ant sienos

Tai dar vienas itin paprastas, tačiau be galo įdomus dekoravimo būdas.

Foto tapetai

Šis dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius.

Stiklų dekoravimas

Dekoruoti galima langus, stiklines pertvaras ir t.t...

Neturite vaizdo?

Nieko tokio, pasiūlysime mes arba pasirinkite iš interneto

PASIŪLYSIME SAVO STILIŲ

Interjero lipdukai individualiam jūsų interjerui. Pasiūlysime lipdukų pavyzdžių, dizainerės patars kaip galite išskirtinai papuošti savo namų ar verslo interjerą. Daugiau įdėjų ir nuotraukų galerijas rasite čia http://interdeko.lt/nuotraukos.

RETUŠUOSIME JŪSŲ NUOTRAUKAS

Jei reikia retušuosime jūsų turimas nuotraukas. Norint atspausdinti pakankamai aukštos kokybės foto drobę, nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos nei 3456x2345 pikselių ir ne mažesnės, nei 300 dpi rezoliucijos. Nuotraukos dydis, tokiu atveju turėtų būti ne mažesnis, nei 5 Mb. Dėmesio, kuo nuotraukos raiška (tuo pačiu ir jos dydis Mb) didesnė tuo spaudos kokybė geresnė!

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-4 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Gaminame Kaune. Siunčiame per kurjerius DPD arba OMNIVA.. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

PAPILDOMAS LAKAVIMAS

Lakavimas specialiu laku skirtas papildomai apsaugoti spaudą nuo UV saulės spindulių, taip pat nuo drėgmės, dulkių ar iššorinių defektų. Lakavimas turi ir estetinio vaizdo įtaką. Lakuotas spaudas atrodo sodresnis ir "gyvesnis". Rekomenduojame rinktis jei norite išbaigtesnio produkto.

Plėvelių paskirtis ir pasirinkimas

Sukurta įvairių plėvelių, kurios turi tam tikrą paskirtį ar funkciją. Galite rinktis iš daugiau kaip 10 rūšių skritingų tipų plėvelių, neskaitant, skirtingų kokybės klasių plėvelių ir gausybės įvairių atspalvių! Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti atskirame puslapyje.

Plėvelės

INTERDEKO.LT

Neabejokite, fotodrobės puiki originali ir asmeniška dovana Jūsų draugui.

Fotodrobių gamyba

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.