VERSLAS / IPRINT

Kaip gyvensime po karantino?

Verslo modelis yra paprastas: išvardykite iššūkius, sukurkite produktus ir paslaugas, kurie išspręstų jūsų problemas.


    Tas kas buvo 2020 pradžioje greičiausiai pasikeis ilgam. Virusas sujaukė mūsų gyvenimus ir ekonomiką daugelyje šalių. Galimas pasekmes sužinosime ateityje, bet gyventi reikia dabar.

    Dabar jau galima aiškiai matyti, su šiuo virusu turėsime išmokti gyventi, kol nebus sukurti skiepai arba antivirusiniai vaistai. Visi skaitom straipsnius kaip karantinas ir COVID-19 keičia mūsų gyvenimus. Rašo daugybė analitikų, ekonomistų, asociacijų vadovai, atskirų verslo sektorių analizuojantys žmonės kurie beveik visi prognozuoja tuos pačius procesus. Pozityvo nedaug, mes savo ruoštu norim pateikti savo nuomonę ir apžvelgti faktus.

    Pateikiame savo įžvalgas, kaip spaudos ir reklamos verslas jums gali padėti. Spaudos ir reklamos verslas nėra pirmo būtino prekių ar paslaugų segmentas, todėl labiau tikėtinas užsakymų sumažėjimas lyginant iki pandeminį periodą. Priimame tai kaip faktą, tačiau ekonomikoje reklama kaip forma yra labai svarbi. Jei yra galvojančių, kad šiandieną turint gerą produktą ar paslaugą ją galima parduoti be reklamos labai klysta. Konkurencija milžiniška visuose sektoriuose ir parduoti savo produkciją, neinvestuojant į informacijos sklaidą per įvairias medias, tampa beveik neįmanoma. Reklamuotis galima daug kur: radijas, televizija, internetas ir socialiniai tinklai. Tai skaitmeninės reklamos formos turinčios daug privalumų. Spausdintinė produkcija arba kitaip pagaminta reklama taip pat būtina sinergijoje su kitais reklamos kanalais arba kaip atskira forma.

    Norime pabrėžti, patarti mūsų užsakovams ir klientams, nemažinkite reklamos jei tik leidžia bent menkiausios finansinės aplinkybės. Jūs galvosite, kad sutaupysite, tačiau realiai prarasite savo pozicijas savo konkurentams, kurie gali būti net padidins savo reklamos srautus ir žinomumą. Supraskite, kad dabartinis vartotojas linkęs rinktis tuos produktus apie kuriuos rašo, kalba ir rodo šiandieną ir prisirišimas prie gamintojo nebėra toks svarbus. Akcijos turi labai didelį postūmį parduodant reklamuojamas prekes. Vartotojas nevalingai tokią informaciją priima kaip pozityvią ir atvirkščiai „pamiršta“ prekes apie kurias niekas „nekalba“. Paprasta paralelė, jūs gyvenime žymiai daugiau bendraujate su tais pažįstamais ar draugais kurie rodo iniciatyvą, paskambina, pakviečia į svečius, nei su tais kad ir geriausiais klasiokais, kursiokais kurie ilgą laiką nerodo iniciatyvos bendrauti arba niekaip neranda patogaus laiko susitikti. Tai pagrįsta žmogaus psichologija kuri esamus kontaktus ir esamas prekes priima kaip naujus ir geresnius, nei buvusius praeityje.

    Spausdintinė reklama yra statinė, tai reiškia klientas gali kelis kartus ją perskaityti, lengviau analizuoti, įsigilinti. Gali paimti aprašymą, jį parsinešti namo, persvarstyti kelis kartus ir taip priimti labiau motyvuotą sprendimą. Yra daug spausdintinės ar gamintos reklamos formų reikia tik išsirinkti kuri jūsų prekei pasitarnaus efektyviausiai.

    Taigi kaip gyvensime po karantino? Paprasta, galvosime pozityviai, nesustosime tikėti tuo ką darome, stengsimės dar labiau ir dar daugiau. Būsime lankstesni ir supratingesni vieni kitiems. Stengsimės padėti verslas verslui. Siūlysime nuolaidas, mokėjimo atidėjimus ir įvairius užsakomus kiekius, kurie atitinka sumažėjusius pardavimus. Mūsų visų siekis sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą ir ekonomikos ciklo augimo fazę, nes tai mums teikia pozityvius lūkesčius, tai leidžia nevaržomai keliauti, planuoti pirkinius ir mėgautis gyvenimu.

Sėkmę lemia ne laikas, vieta ar aplinkybės, o žmogus!
H. Dž. Braunas

Visi spaudos darbai

Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkciją. Visą spaudos gamybą atliekame itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Visa ekonomika paremta pardavimų didinimu. Mes pasiruošę užtikrinti palankiausas sąlygas jums, kad jūsų pirkimai taptų mūsų pardavimais.

Pardavimai

Įmonių marketingo skyriai yra geriausi mūsų draugai ir užsakovai. Kviečiame visus marketingistus kalbėtis su mūsų vadyba ir gauti palankiausias sąlygas.

Marketingas

Spalvos korektiškumas labai svarbu. Mūsų gaminama spaudos produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą.

Spalvų standartas

Viskas vienoje spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.         

Spaustuvės

Darbo laikas
  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame