Kompanija iPrint

Spaudos 
darbai

Pasiūlysime visų tipų spaudos produkciją. Pagal jūsų poreikį sukursime dizainą, parinksime tinkamą spaudos būdą ir medžiagas. Atliksime reikiamus užbaigimo darbus, jei reikia išsiųsime arba pristatysime. Apklijuosime įvairius paviršius jūsų vietose. Sukursime kartoninę pakuotę, pagaminsime, pakelsime vertę UV lako, jo tekstūros ir įvairių folijų pagalba. Visa tai galime atlikti nuo labai mažų kiekių ir už santykinai mažus biudžetus. Kreipkitės, patarsime!

Lapinė spauda

Skaitmeninė lapinė spauda - tai greita spauda, kurią galima atlikti per ypač trumpą laiką. Dabar nedideli ir dideli tiražai prilygstantys ofsetiniams, kai reikia daug, pakankamai greitai, pigiai ir kokybiškai? Galimas naudoti popierius: kreidinis ir nekreidinis, ofsetinis, lipdukinis, kalkinis, tekstūrinis, popieriaus storis nuo 65 iki 350 g/m2.
Skaitmeninės spaudos darbų ciklas labai trumpas, dalyvauja nedaug žmonių, todėl lengva garantuoti spausdinamų dokumentų slaptumą. Jei yra paruoštas maketas, tai pirmą kopiją galima išspausdinti per kelias minutes. Suprantama, viso tiražo spausdinimo trukmė priklauso nuo jo dydžio.

Plačiaformatė 
spauda

Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti.
Skaitmeninę plačiaformatę spaudą matome kiekvieną dieną – šalikelės reklamose, reklamose ant transporto priemonių, vidaus interjere ar parduotuvių apipavidalinime ir t.t...
Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų – PVC tento, blizgios ar matinės plėvelės, blizgaus ar matinio popieriaus, drobės, tekstilės, tapetų.
Mes siūlome ne tik spaudą, bet ir jos klijavimo (kabinimo, keitimo) paslaugą.

Ruloninė spauda

B2 formatas

Spausdinama gali būti ant 330 mm arba 516 mm vyniojamų iš rulono įvairių media medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Svarbu paminėti, kad spaudos dažai tinkami sąlyčiui su maistu, t.y. tinkama etiketėm bei pakuotei gaminti. Galimos ruloninės medžiagos - PP blizgios ar matinės plėvelės, blizgus ar matinis popierius, kartonas, lipnus popierius, etikelės su šaldytuviniais klijais, vyno arba kito alkoholio etiketės. Ruloninė spauda leidžia maksimaliai išnaudoti spausdinamą plotą pagal bet kokį jūsų maketą, todėl tai ženkliai sutaupo spaudos kaštus!

Pakuotės dizainas ir gamyba

Įvairi kartoninė pakuotė

Sukursime paprastą arba prabangią kartoninę pakuotę, šmautes, aplankus. Pagaminsime greitai, pakelsime vertę UV lako, jo tekstūros ir įvairių folijų pagalba. Visa tai galime atlikti nuo labai mažų kiekių ir už santykinai mažus biudžetus. Viskas nuo paprasto aplanko iki prabangios parfumerijos dėžutės. Kreipkitės, patarsime!

Mūsų komanda

Geriausi iš geriausių susirinkę čia

Ula Kuprienė

Ula

Viskas

Komandos siela ir lyderė. Išsprendžia ir neisprendžiamas problemas.

Lina Kirbutienė

Lina

Pardavimai

Klientų draugė. Parduoda viską, net jei jums to ir nereikia.

X

X

Pardavimai

Ieškoma nauja klientų draugė (-as). Nori parduoti viską ir daug.

Agnė

Dizainas

Sapnuoja Adobe ir Corel klaviatūros komandas.

Karolina

Karolina

Dizainas

Du monitoriai per mažai.

Kristina Šatinskienė

Kristina

Pinigai

Čia nepajuokausi. Pinigai valdo. Viskas tik apie pinigus ir sąskaitas.

Justinas

Justinas

Gamyba

Super greitas. Aparatai neatlaiko tempo.

Lukas

Lukas

Gamyba

Žalia-balta skanduoja ir darbe.

Irmantas

IrMantas

Gamyba

Ieško žmonos Tindery.

Mūsų kontaktai

Adresas:

J. Basanavičiaus al. 5,
LT-50282 Kaunas, Lietuva
El. paštas: [email protected]
Buhalterija: [email protected]

Rekvizitai:

UAB UNIKOM
Įmonės kodas: 302449573
PVM kodas: LT100005010310

Bankas:

Bankas: Swedbank
Banko kodas: 73000
Sąskaita: LT307300010118943632