Etikečių maketavimas, pjaustymas, gamyba

lazerinis arba su iškirtimu iki 52 cm pločio

Pjaustoma iš 330 mm arba 520 mm pločio PP plėvelių. Lipdukai, etiketės tinka sąlyčiui su maistu, gali būti su šaldytuviniais klijais. Galimos įvairios plėvelės priklausomai nuo naudojimo paskirties. Pjaustomos įvairios produktų, prekių etiketės. Pagrindinės panaudojimo sritys: maistas, gėrimai, sveikatos, grožio prekės, farmacijos etiketės. Pjaustytų plėvelių pagalba pateiksite būtiną informaciją, atkreipsite dėmesį su puikia vyno etikete, užplombuosite savo medaus stiklainį ar lengvai informuosite kaip naudotis kremu nuo saulės.

Lazeriu pjaustant PP plėvelę, ji iš karto susukama į rulonėlius ant 76 mm (vidaus skersmuo) kartoninių šerdžių. Susukimą galite pasirinkti vieną iš 8 variantų, pagal jūsų gamybos liniją!

Visko neišvardinsim, paskambinkit ir mes patarsim! 

Etiketes spausdintas rulonuose 

išpjaustysime

Jūs galėsite pasirinkti vieną iš 8 susukimo variantų!

Lazerinis etikečių ir lipdukų pjaustymas

Ruloninės spaudos spausdinimas

520 mm plotis arba B2 lapo formatas

Spausdinama gali būti ant 330 mm arba 520 mm vyniojamų iš rulono įvairių media medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Svarbu paminėti, kad spaudos dažai tinkami sąlyčiui su maistu, t.y. tinkama etiketėm bei pakuotei gaminti.

Galimos ruloninės medžiagos - PP blizgios ar matinės plėvelės, blizgus ar matinis popierius, kartonas, lipnus popierius, etikelės su šaldytuviniais klijais, vyno arba kito alkoholio etiketės.
Ruloninė spauda leidžia maksimaliai išnaudoti spausdinamą plotą pagal bet kokį jūsų maketą, todėl tai ženkliai sutaupo spaudos kaštus!

Ruloninė spauda etiketėms ir pakuotei

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.