Logotipų 
kūrimas

Logotipas yra kertinis akcentas kompanijai, personalui, klientui ir dizaineriui. Užsakant paslaugas svarbu tai suprasti ir firminio stiliaus darbus pradėti nuo pagrindų. Abipusio teisingo požiūrio dėka bendradarbiavimas tarp kompanijos ir mūsų dizainerių bus sklandus, malonus ir efektyvus. Teisingai sukurtas logotipas, o kartu ir jį lydintis firminis stilius bus ilgaamžis, atliks savo funkcijas daugelį metų. 

Koks yra geras logotipas?

Logotipai supa mus visur. Lažinuosi, jei dabar apsižvalgytumėte aplinkui, pamatytumėte bent 5 logotipus. Pamačius įmonę, pirmiausia pamatome jos logotipą ir nesavarbu ar einame į parduotuvę ar žygiuojame gatve. Logotipas yra įmonės veidas, kuris turi specialias taisykles, kurias išmano patyrę dizaineriai. Patikėkite savo logotipo kūrima iPRINT dizainerių komandai ir nepasigailėsite.
Jūsų prekės ženklas yra jūsų suvokiamas įmonės įvaizdis kaip visuma. Tai yra jūsų prekės ženklo misija, vizija, istorija ir prekės ženklo strategija – viskas kartu. Be abejo, jūsų logotipo dizainas yra jūsų prekės ženklo tapatybės dalis, tačiau čia yra daugiau nei tai. Tai jūsų vartojama kalba, pasirenkami tipografiniai sprendimai, fotografijos stilius bendraujant su prekės ženklu ir kt.

APTARIMAS

Pokalbis aptariant visas smulkmenas ko tikisi klientas, kokie jo lūkesčiai ir mūsų galimybės.

ĮDĖJA

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

DERINIMAS

Atlikus tarpinius darbus iki klientui pristatomos versijos atliekamas galutinis derinimas ir pakeitimai.

ATLIKIMAS

Baigiamas kurti dizainas atsižvelgiant į visas pastabas ir komnentarus. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

PASIŪLYMAS

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

ATLIKIMAS

Atlikus tarpinius darbus klientui pristatoma versija derinimui ir pastaboms pateikti.

DERINIMAS

Klientui pateikus pastabas ir norimus pakeitimus atliekamas galutinis suderinimas.

PRISTATYMAS

Baigiamas kurti maketas. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

Logotipų kūrimo darbai

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas. Logotipas yra kertinis akcentas kompanijai, personalui, klientui ir dizaineriui. Užsakant paslaugas svarbu tai suprasti ir firminio stiliaus darbus pradėti nuo pagrindų. Abipusio teisingo požiūrio dėka bendradarbiavimas tarp kompanijos ir mūsų dizainerių bus sklandus, malonus ir efektyvus. Teisingai sukurtas logotipas, o kartu ir jį lydintis firminis stilius bus ilgaamžis, atliks savo funkcijas daugelį metų.

Maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl maketavimas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje. Mes kuriame maketus įvairiems atvejams – lapinei spaudai, plačiaformatei spaudai, išorės ir vidaus reklamai.

Dizainas - meninis darbas reikalaujantis meninio požiūrio, išskirtinės idėjos, kruopštaus atlikimo. Tik kūrybiškai įgyvendinta idėja jūsų įvaizdį ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl dizainas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje.

Firminis stilius - tai verslo vizitinė kortelė, pagal kurią ji bus sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams ir firmos atstovams sukuriamas vientisas, įsimintinas ir originalus visų su jūsų verslo atributika susijusių produktų apipavidalinimas, atitinkantis Jūsų kompanijos specifiką ir vertybes.

Prekių ženklas - žymuo, kuriuo vienos įmonės produktai identifikuojami ir atskiriami nuo kitos įmonės produktų rinkoje. Stiprus prekinis ženklas yra neįkainojamas, ypač tuomet, kai kova už klientus intensyvėja. Labai svarbu skirti laiko ir investuoti į prekinio ženklo tyrimus ir kūrimą.

Susisiekite dėl logotipo kūrimo

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.