PRABANGIOS vizitinės kortelės

Prabangių vizitinių kortelių spausdinimas skaitmeniniu būdu. Prabangios vizitinės kortelės gaminamos ant įvairaus popieriaus, spausdinant aukštos kokybės spauda ir papildomai uždedant UV laką ir įvairią foliją.

Vizitinės kortelės

Prabangios vizitinės

Prabangios vizitinės kortelės gaminamos iš storo popieriaus arba kartono. Tai gali būti baltas popierius, perdirbtas popierius arba specialiai skaitmeninei spaudai skirtas plastikas. Lietuvoje populiariausios Europinio dydžio vizitinės, gaminamos su vaizdu horizontaliai arba vertikaliai. Labai gražiai žiūrisi vizitinės kurios papildomai laminuojamos matiniu laminatu ir apvalinami visi ar keli kampai. Ypatingas efektas pasiekiamas vizitines korteles padengiant UV laku ir folija.

Vizitinės kortelės

Reikia vizitinių kortelių maketo?

Mes padarysime, reikia tik laiko ir informacijos

PASIRINKITE IŠ ŠABLONŲ

Turime tipinių vizitinių šablonų iš kurių galite pasirinkti. Turime daug ir įvairių, tačiau patirtis rodo, kad klientai vis tiek nori kažką truputi pakeisti. Jūs galėsite spręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Stilius, kurį naudosite ne tik ant vizitinių bet ir kituose savo maketuose.

KOKIA KAINA?

Vizitinės kaina kiekvienam klientui daugiau ar mažiau skiriasi. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Prasideda kainos nuo 10 cnt/vnt.  ir mažėja nuo kiekio arba didėja nuo papildomų paslaugų.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas ekonominėm arba standartinėm vizitinėm 1-2 darbo dienos. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Vizitines korteles gaminame Kaune. Pristatome visoje Lietuvoje. Dirbame su DPD, OMNIVA. Esant poreikiui, per dieną pagaminame ir 30000 vizitinių kortelių.
Jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius išsiųsime tą pačia arba sekančią dieną. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖS VIZITINĖS

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus. Jūsų pageidavimu gali būti suapvalinami kampai, laminuojamos plonu arba storu laminatu. Jei reikia sugeneruosime ir atspausdinsime QR kodą.

PREMIUM VIZITINĖS

Kaip ir klasikinė, tačiau padengiama prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.