Reklama ant transporto

Kad visoks transportas virstų reklama...

Išnaudokite savo ar įmonės transportą reklamai. Puikiai matoma, efektyvi reklama ne tik padidins jūsų verslo žinomumą, bet ir įpareigos jį vairuojantį darbuotoją vairuoti atsakingai, mandagiai ir prižiūrėti transportą.

Reklama ant transporto - tai puiki galimybė pabrėžti kompanijos įvaizdį ir pranešti apie jos veiklą visuomenei. Reklama ant transporto gali būti labai įvairi nuo subtilaus lipduko iki pilno automobilių apklijavimo.

Populiariausia ir dažnai įprasta, reklamas klijuoti ant automobilių, mikroautobusų ar sunkvežimių. Tačiau galime pasiūlyti kur kas daugiau. Kurkite ir kelkite savo reklamą bei stilių ant visų tipų transporto priemonių ir visai nesvarbu ar tai vandens, žemės ar oro transportas. Turime eilę šablonų pilnai atitinkančių išmatavimus ir formas, kuriuos galime panaudoti dizaino kūrimo etape: vandens motociklai, jachtos, motorinės valtys, priekabos, kemperiai, autobusai, maži ir dideli lėktuvai. Klientui pateikiame penkių pjūvių vaizdą ir svarbiausia 3D vizualizavimą, kurioje visu tūrių ir atitinkama transporto spalva galima matyti tiksliai kaip atrodys apklijuotas transportas. Viskas ko reikia, poreikio ir truputi laiko tai įgyvendinti. 

Reklama ant transporto priemonių kaip reklamos priemonė yra labai efektyvi ir apima plačią matomumo auditoriją. Matoma tiek mieste darbo metu, bei gali būti išnaudojama ir po darbo prie prekybos centrų kur didelis žmonių srautas. Reklama ant visuomeninio transporto sugeba pasiekti didžiulę auditoriją ne tik juo važinėjančių žmonių, bet ir pėsčiųjų bei automobilių keleivių. Šiai reklamai būdingas ne tik tikslingumas, ji apima ir didelę auditoriją, taigi jai būdingas ir masiškumas.

Kompanijų transporto priemonės – viena iš efektyviausių kompanijos įvaizdžio dalių, kuri atlieka esmingiausią vaidmenį konkurencingame verslo pasaulyje, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia, nereikalaujanti didelių investicijų.

Transporto priemonėms apipavidalinti naudojama speciali automobilinė plėvelė, kuri lengvai formuojama pagal transporto reljefą yra atsparesnė klimato sąlygoms ir atmosferos poveikiui. Vaizdai spausdinami skaitmeniniu būdu atmosferos poveikiui atspariais dažais, dėl to spalvos išlieka ryškios ilgą eksploatavimo laiką. Papildomai apsaugai rekomenduojame visos spaudos laminavimą. Gaubtiems ir reljefiniams automobilio paviršiams apklijuoti naudojamos specialios plėvelės. Jos puikiai aptempia visus automobilio paviršiaus nelygumus, yra ilgaamžės, skirtos ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms.

Reklamai ant transporto langų naudojame perforuotas plėveles, kurios gerai persimato iš automobilio vidaus, tačiau iš išorės atrodo kaip įprasta plėvelė. Tokiu būdu padidinamas automobilio reklaminis plotas iš išorės ir netrukdoma vairuotojo matomumui bei apsaugomi nuo pašalinių akių viduje esantys daiktai.

Reklama ant transporto priemonių

Automobiliai, komercinis transportas, vandens transportas, troleibusai ir autobusai.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.