VERSLAS / IPRINT

Susikurkite savo naują įvaizdį ir eleganciją

Verslas paremtas pastoviu progresu. Mes priversti siūlyti ir diegti naujoves, nes tai mūsų progreso pagrindas.

   Kaip ir kitur, taip ir spaudos versle, klientai nuolat pageidauja kažko naujo. Ką tai reiškia? Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Suprantama, labai priklauso nuo produkto, jei tai dalijamoji medžiaga ar užrašų bloknotai, tai pasikartojimas neturi reikšmės. O jei tai vizitinės ar restorano meniu? Juk tai kaip rūbas, kaip telefonas, tai juk mūsų asmeniškai ar verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.

    Keletas dalykų kuriuos tiek mes, tiek mūsų konkurentai išbando reikliems klientams.
Pirma - bandome keisti maketą, antrą laminuojame, trečia apvaliname kampus, ketvirta – folijuojame, penktą – išbandome kitokią medią ir toliau ir panašiai.

    Visa tai jau išbandyta ir išsemta. Klientai kuriuo versle po keliasdešimt metų išbandė viską ir laukia naujovių. Žinoma yra šilkografija, fleksografija, UV spauda. Tačiau tai tinka tik tam tikram produktui ir racionalu daryti tik nuo tam tikro tiražo.

    Klientai pasiruošę sumokėti nemažus pinigus, nori kokybės, greičio ir nenori darytis šimtais. Taigi, mes siūlome sprendimą būtent tokiems klientams. Su Scodix, tai skaitmeninės spaudos spaudinių grafikos patobulinimų priemone ir talentingo dizainerio maketo paruošimu galima padaryti taip jog iš esmės nekeičiant maketo jūsų esamas, tačiau patobulintas spaudas taps įspūdingas ir prabangus. Naudojama įvairi folija paryškinti maketo detales, kartu naudojant UV lako tekstūros ir aukščio konfigūracijas galima iš bet kokio maketo padaryti meną. Taip meną, nes tik taip tikslingiausia reikėtų apibūdinti naujausias skaitmeninės technologijos galimybes. Tai peržengia šilkografijos ir fleksografijos ribas. Esmė, kad tekstūros gali būti persipinančios ir tokios smulkios, kad jokiu iki šiol naudotų spaudos būdu to neįmanoma atkurti ant popieriaus, kartono ar plastiko. Nuo šiol Brailio raštas gali būti ant bet kurio paviršiaus nepriklausomai nuo tiražo.

    Tai leidžia gaminti, net ir kelis bandomuosius vienetus savo pakuotei ar katalogui. Nesunkiai galima užsisakyti papildymą savo užsakymui ar pakartotiniam perspaudimui. Jokių formų, klišių, tiesiog skaitmeninis daugiasluoksnis specialiai paruoštas maketas. Naudojama media gali būti labai įvairi. Nuo šiuo metu labai populiaraus perdirbto popieriaus ar gofro kartono ir dekoratyvinių media popierių. Be jokių storio ar gramatūros apribojimų.

    Dizainas – tai svarbiausia išnaudojant skaitmeninių spaudinių grafikos patobulinimus. Failų paruošimas atsižvelgiant į kliento norus ir produkto gamybos ypatumus leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.

    Tai kas geriausia šiandien, mes tai siūlome. Reikia tik poreikio, vizijos ir truputi laiko tai įgyvendinti. Mes išsprendėme nuobodžių CMYK spaudinių epochą, dabar tai tampa žaisminga, elegantiška, prabangu ir prestižiška.

Sėkmę lemia ne laikas, vieta ar aplinkybės, o žmogus!
H. Dž. Braunas

Visi spaudos darbai

Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkciją. Visą spaudos gamybą atliekame itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Visa ekonomika paremta pardavimų didinimu. Mes pasiruošę užtikrinti palankiausas sąlygas jums, kad jūsų pirkimai taptų mūsų pardavimais.

Pardavimai

Įmonių marketingo skyriai yra geriausi mūsų draugai ir užsakovai. Kviečiame visus marketingistus kalbėtis su mūsų vadyba ir gauti palankiausias sąlygas.

Marketingas

Spalvos korektiškumas labai svarbu. Mūsų gaminama spaudos produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą.

Spalvų standartas

Viskas vienoje spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.         

Spaustuvės

Darbo laikas
  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame