VERSLAS / IPRINT

Spaudos ekonominė analizė

Viskas kinta. Kas atrodė įprasta, dabar atrodo kitaip. Spauda keičiasi taip pat.

    Gal dar nedaugelis pastebėjo, tačiau pastaruoju metu skaitmeninės ir ofsetinės lapinės spaudos kainodara labai supanašėjo. Technologijos tobulėja ir pinga. To pasekoje turime greitesnes skaitmenines lapines ir rulonines mašinas, kurios nors nebūdamos tiražavimo mašinos kokios yra sukurtos ofsetinės gali spausdinti apie 2000 SRA3 lapų per valandą ant bet kokios gramatūros popieriaus ir dar daugiau jei tai rulonas. Dabar populiariausi tiražai atliekami vien tik skaitmeniniais spausdinimo aparatais. 

    Daugelis klasikinių ofsetinių spaustuvių savo ofsetines mašinas paliko tik didesnių tiražų atveju, kuomet jos būdamos tiražavimo mašinos vis dar turi pranašumą ir papildomai įsigijo skaitmenines. Pastarųjų kokybė niekuo nesiskiria nuo ofsetinių darbų, taigi toks spausdinimo būdas leidžia lanksčiau atlikti užsakymus. Šių dienų poreikiai yra pakankamai mažų apimčių ir dažni užsakymai, su tikslu pakartoti prieš tai buvusį dėl stokos arba užsakyti su tam tikrais pakeitimais į atskirus miestus ar atskiriems klientams. Tai ne kas kitą kaip personalizacija arba adaptavimas pagal situaciją. Tai labai gerai, nes leidžia tiksliau pasiekti auditoriją, neatsilikti laike, tiksliai išnaudoti popieriaus resursus. Visa tai nauda ne tik finansine prasme bet ir gamtos resursų tausojimas principu "spausdink kiek reikia", o ne "kaip pigiau".

    Ko reikia klientui? Reikia kainos, žinoma, reikia greitai, nes laukti nesinori ir reikia gražiai. Tai galioja visose gyvenimo ir darbo srityse. Tai normalus žmogaus suformuotas lūkestis. Tai žinoma skiriasi geografiškai, šiaurės šalys turi vienus "standartus", pietų kitus. Savaime suprantama rytai ir vakarai taip pat skiriasi. Mūsų lietuvių specifika yra unikali, nes reikia gražiai kaip Švedijoje, kokybiškai kaip Vokietijoje, ir pigiai kaip Lenkijoje. Taigi, tokioje padėtyje dirbame visi tiek užsakovai, tiek gamintojai. Kai kada kažkas neįtinka, tačiau reikia suprasti, jog toks trijų nevisai suderinamų dalykų įgyvendinimas yra nepaprastai sunkus.

    Pastaraisiais metais skaitmena pagaliau pasiekė lygį, kada ir greitis ir kaina ir kokybė tapo balansu. Situacijose kada klientas aiškiai suvokia galimybes, maketas paruoštas kokybiškai ir laikas gaminio pagaminimui neprieštarauja fizikos dėsniams, mes gamintojai nuleidę savo maržas iki minimumo galime pasiekti tą nirvaną Švedija-Vokietija-Lenkija.  Dabar tai įmanoma!

Sėkmę lemia ne laikas, vieta ar aplinkybės, o žmogus!
H. Dž. Braunas

Dabar ofsetinė vs. skaitmeninė

Kaina

Lapinės produkcijos kaina nesiskiria, skaičiuojant, kad produkcijai pagaminti reikia spausdinti 500 SRA3 lapų.

Greitis

Atspausdinti 1000 SRA3 skaitmena greičiau nei ofsetu.

Spalvų standartas

Ofsetas visada buvo "standartas". Tačiau jau eilė metų skaitmena gaminama produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą.

Visi spaudos darbai

Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkciją. Visą spaudos gamybą atliekame itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Visa ekonomika paremta pardavimų didinimu. Mes pasiruošę užtikrinti palankiausas sąlygas jums, kad jūsų pirkimai taptų mūsų pardavimais.

Pardavimai

Įmonių marketingo skyriai yra geriausi mūsų draugai ir užsakovai. Kviečiame visus marketingistus kalbėtis su mūsų vadyba ir gauti palankiausias sąlygas.

Marketingas

Spalvos korektiškumas labai svarbu. Mūsų gaminama spaudos produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą.

Spalvų standartas

Viskas vienoje spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.         

Spaustuvės

Darbo laikas
  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame