Maži tiražai

Dideli tiražai

Skaitmeninė spauda

Plačiaformatė spauda

Lapinė spauda

Ofsetinė spauda

Spausdinimo 
Darbai

Ko reikia klientui? Reikia kainos, žinoma, reikia greitai, nes laukti nesinori ir reikia gražiai. Tai galioja visose gyvenimo ir darbo srityse. Tai normalus žmogaus suformuotas lūkestis. Mūsų klientų specifika yra unikali, nes reikia gražiai kaip Švedijoje, kokybiškai kaip Vokietijoje, ir pigiai kaip Lenkijoje. Taigi, tokioje padėtyje dirbame visi tiek užsakovai, tiek gamintojai. Kai kada kažkas neįtinka, tačiau reikia suprasti, jog toks trijų nevisai suderinamų dalykų įgyvendinimas yra nepaprastai sunkus.

MES GAMINAME

Mažų ir didelių tiražų spauda, plačiaformatė spauda, ofsetinė spauda

Profesionalus dizainas, maketavimas. Individualūs sprendimai, vienetiniai gaminiai. Personalizuotų duomenų spausdinimas. Spaudos užbaigimo darbai, laminavimas, segimas, lenkimas, įrišimas ir t.t...

Visi spaudos Darbai

Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkciją. Visą spaudos gamybą atliekame itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Visa ekonomika paremta pardavimų didinimu. Mes pasiruošę užtikrinti palankiausas sąlygas jums, kad jūsų pirkimai taptų mūsų pardavimais.

Pardavimai

Įmonių marketingo skyriai yra geriausi mūsų draugai ir užsakovai. Kviečiame visus marketingistus kalbėtis su mūsų vadyba ir gauti palankiausias sąlygas.

Marketingas

Spalvos korektiškumas labai svarbu. Mūsų gaminama spaudos produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą.

Spalvų standartas

Lapinė Spauda

Skaitmeninė ir ofsetinė

Gaminame įvairią spaudos produkciją, kuri pirmiausia yra atspausdinama lapais. Maži ir dideli tiražai. Atliekame operatyviai ir kokybiškai. Tipiniai lapinės spaudos pavyzdžiai: vizitinės kortelės, lankstinukai, bukletai, knygelės, meniu ir t.t...
Spaudos būdas priklauso nuo kliento pageidavimų ir tiražo. Visada pasiūlome geriausią sprendimą.

Ruloninė Spauda

Plačiaformatė ir B2 formato

Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Ruloninės medžiagos - PVC tentas, blizgios ar matinės plėvelės, blizgus ar matinis popierius, drobės, tapetai. Visko neišvardinsim, paskambinkit ir mes patarsim! 

Susisiekite su Mumis

Viskas vienoje Spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.

Spaustuvės

Darbo laikas
  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienis0.00 - 0.00
  • Sekmadienis0.00 - 0.00