Spaustuvė Kaune

Geriausi spaudos sprendimai nuo 2009

Mūsų naujienos

!PRINT logo

2021 05 23

Naujas stilius!

Visi norime pokyčių. Mūsų logo sulaukė savųjų. Nors ir labai gaila atsisveikinti su mūsų senuoju žaismingu logo, mes augame ir keičiamės.
Kodėl atsirado šauktukas? Todėl!
„i“ mūsų pavadinime reiškia individualu, intelektualu arba internetu.
Apvertus gauname „!“. Skaityti pilną pristatymą.

iPrint - Pikulo g. 53, Kaunas

2021 05 03

Naujas adresas - Pikulo g. 53, Kaunas!

Po 10 metų buvimo Basanavičiaus al. 5, kraustomės į naujas patalpas, nauju adresu. Augame, todėl reikia didesnių ir patogesnių patalpų mūsų darbuotojams, įrangai ir klientams. Nuo šiol pagaminsime daugiau, greičiau, o jums bus dar patogiau privažiuoti ir pasiimti savo produkciją. Laukiame jūsų nauju adresu.

2021 04 29

Naujas adresas - autoprint.lt!

autoprint.lt - tai iprint.lt dalis susijusi su reklamos ant automobilių gamyba. Nuo šiol atskiriame reklamos ant automobilių ir komercinio transporto pristatymą ir informacijos pateikimą naujame puslapyje. Čia sužinosite daugiau ir detaliau apie paslaugas, medžiagas, klijavimą ir kainas. 

Xerox spausdintuvas

2020 09 25

Naujas Xerox lapinės spaudos aparatas

Įsigijome naują lapinės spaudos aparatą. Dabar galime spausdinti dar kokybiškiau ir tikslesnėmis spalvomis. Lapinė spauda ir jos gaminiai ant bet kokio 350 gsm popieriaus ir kartono. 
Spalvų korektiškumas labai svarbu. Šis aparatas užtikrina, kad visa spaudos produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą. Plačiau apie skaitmeninę spauda, čia.

Omniva logo

2020 07 01

Siunčiame siuntas su Omniva. Gaukite produkciją į jums patogiausią paštomatą!

Visą produkciją nuo šiol pristatome ne tik su DPD, bet ir su Omniva partneriais. Plačiau produkcijos pristatymas puslapyje.

2020 06 05

Aliuminiai rėmeliai su keičiama nuotrauka ar reklama

Click rėmelio kraštinės fiksuojamos įtempimo skardelės pagalba. Jos lengvai atlenkiamos iš išorės ir nuėmus skaidrią apsauginę plokštę, informaciją galite pakeisti akimirksniu. Rėmelių dydžiai nuo A4 iki A1. 

2020 05 23

Nuo šiol mes siūlome pakuotės sprendimus!

Visa kartoninė pakuotė pradedant nuo mažų kiekių. Taip pat siūlome prabangią, prestižinę kartoninę pakuotę. Būkite išskirtiniai, padarykite savo prekės ženklą prabangiu ir padidinkite pardavimus! Viską rasite https://prabangipakuote.lt.

2020 04 17

Prabangi spauda! Folija, UV lakas, dalinis lakas, lako tekstūra!

Prabangi ir prestižinė spauda. Viskas nuo prabangių vizitinių kortelių, diplomų, knygų iki pakavimo. Būkite išskirtiniai, padarykite savo prekės ženklą prabangiu ir padidinkite pardavimus! Viską rasite https://prabangispauda.lt.

2020 04 06

Nauji metai - naujienos iš mūsų! Dideli etikečių tiražai greitai ir kokybiškai!

Dabar galime pasiūlyti aukščiausios kokybės lipdukus ir etiketes suviniotus ant ruloninių šerdžių. Diametras 76 mm. Dideli etikečių tiražai greitai ir kokybiškai! Gerų darbų visiems!

Mūsų privalumai

Kodėl verta pasirinkti mus?

90%

Patenkintų klientų

Stengiamės dėl kiekvieno kliento.

73%

Atsakytų užklausų

Atsakome į visas užklausas, kad ir kaip jos pateiktos.

35%

Pagamintų užsakymų

Pagaminame visus patvirtintus užsakymus.

Pagamintų laiku

Dėja ne visus užsakymus suspėjame pagaminti laiku, tačiau stengiamės.

12 metų rinkoje

Kiekvieną dieną, savaitę ar mėnesį dirbame jums

200

maketų / mėn.

500

darbų / mėn.

700

klientų Europoje

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.