Universali spaudos spaustuvė

Geriausi  spaudos sprendimai nuo 2009

Straipsniai apie spaudą

Spaudos verslas, kaip ir bet kuris kitas verslas, turi savo specifiką. Skirtingi produktai, gamintojai ir klientai, o viską vienija žmonės, kurie turi poreikį.

Reklamų klijavimas

2020.04.20

Kaip gyvensime po karantino?

Tas kas buvo 2020 pradžioje greičiausiai pasikeis ilgam. Virusas sujaukė mūsų gyvenimus ir ekonomiką daugelyje šalių. Galimas pasekmes sužinosime ateityje, bet gyventi reikia dabar.
Dabar jau galima aiškiai matyti, su šiuo virusu turėsime išmokti gyventi, kol nebus sukurti skiepai arba antivirusiniai vaistai. Visi skaitom straipsnius kaip karantinas ir COVID-19 keičia mūsų gyvenimus. Rašo daugybė analitikų, ekonomistų, asociacijų vadovai, atskirų verslo sektorių analizuojantys žmonės kurie beveik visi prognozuoja tuos pačius procesus. Pozityvo nedaug, mes savo ruoštu norim pateikti savo nuomonę ir apžvelgti faktus.

Įvaizdis

2020.04.04

Susikurkite savo naują įvaizdį ir eleganciją

Kaip ir kitur, taip ir spaudos versle, klientai nuolat pageidauja kažko naujo. Ką tai reiškia? Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Suprantama, labai priklauso nuo produkto, jei tai dalijamoji medžiaga ar užrašų bloknotai, tai pasikartojimas neturi reikšmės. O jei tai vizitinės ar restorano meniu? Juk tai kaip rūbas, kaip telefonas, tai juk mūsų asmeniškai ar verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nėra paprasta, jei nėra techninių naujovių.

Spaudos lapai ant Xerox

2020.01.20

Spaudos ekonominė analizė

Gal dar nedaugelis pastebėjo, tačiau pastaruoju metu skaitmeninės ir ofsetinės lapinės spaudos kainodara labai supanašėjo. Dabar populiariausi tiražai atliekami vien tik skaitmeniniai spausdinimo aparatais. Pastarųjų kokybė niekuo nesiskiria nuo ofsetinių darbų, taigi toks spausdinimo būdas leidžia klientams lanksčiai planuoti savo tiražus ir produkciją gauti maksimaliai greitai. Užsakymai paremti principu "man reikia" ir "reikėjo vakar" dabar tapo įmanoma.

Spaudos sprendimai jūsų verslui

Mobirise

Spaudos efektyvumas

Verslo sėkmė priklauso nuo detalių. Ne veiklos srtitis ar patirtis lemia geresnius ar blogesnius rezultatus, bet detalės. Detalės slypi įvairiuose sprendimuose, kur ir kada investuoti, kokius žmones pritraukti į komandą bei rinkos poreikių numatymas.

Mobirise

Viskas vienoje spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.         

Spaustuvės

Darbo laikas
  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame