Alaus etiketės

Gaminame įvairias alaus etiketes, taip pat galime pagaminti kitų butelių etiketes. Visi alų renkamės pagal saldumą, sudetį, spalvą. Atsirinkus savo mėgstamą skonį vis tiek matome daug įvairių butelių. Dažniausiai galutinį sprendimą nulemia alaus etiketės išvaizda. Mes galime sukurti išskirtinę alaus butelio etiketės maketą ir pagaminti pačią etiketę. Kadangi etiketės pjaustomos skaitmeniniu būdų, jos gali turėti įvairią formą. Turite klausimų? Susisiekite el. paštu arba telefonu.

alaus etiektes

Alaus butelių etikečių gamyba

Klasikinės alaus butelių etiketės turi daug įvairiausių detalių, todėl jos kūrimas užima daug laiko. Modernios etiketės yra minimalistinės ir juose naudojami tam tikri vektorinės grafikos paveikslėliai. Prieš kurdami alaus etiketę, turite nuspręsti, ar jūsų alus yra tradiciškas ar kuriate modernų, naujoviška alaus prekės ženklą. Abi šios rūšys turi skirtingas auditorijas ir konkurentus.

Alaus etiketės yra gaminamos ant matinės, blizgios ar skaidrios blizgios plėvelės. Atlikus spausdinimo darbus, etiketės yra dedamos į pjaustymo mašina, kurioje lipdukai yra išpjaustomi pagal nustatytą formą. Išlupus išpjaustytus lipdukus, juos supakuojame ir atiduodame klientui. Lipdukus galime gaminti ir ant labai mėgstamos Lietuvos gamintojų – popierinės plėvelės. Šiai plėvelei minimalus užsakymas yra 1000 vnt. Taip pat norint lipdukus nuo 1000vnt galime suvynioti ant rulonėlių.

Greita alaus etikečių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top