Knygų spausdinimas, gamyba

Knygų ir knygučių spausdinimas nuo 0,4€/vnt. Prisistatykite, atnaujinkite savo produkcijos ar veiklos informaciją savo klientams, partneriams ar artimiems žmonėms. Jei norite įamžinti savo kūrybą, istoriją ar atsispausdinti savo memuarus, mes padėsime.

Knyguciu spausdinimas

Knygučių spausdinimas

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime knygutę, kuri atspindės jūsų viziją. Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39. Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime, užlaminuosime, susegsime, įrišime, suklijuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Ką žinoti ir kaip pateikti knygučių užsakymą

Kadangi knygutės turi daug įvairiausių užbaigimo darbų, mes negalime pasakyti tikslios kainos neturint svarbios informacijos. Norint greitai gauti jų kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia tai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Koks numatomas puslapių skaičius?
  3. Ar norite minkštu ar kietu viršeliu?
  4. Ar spalvoti knygos vidiniai puslapiai?
  5. Koks apytiksliai tiražas jus domina?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Knygu gamyba

Kokias knygas gaminame?

Knyguciu gamyba
Paprastas knygutes

Spausdinama ant standartinio knygų popieriaus, viršelis atspausdinamas ant kietesnio popieriaus, kuris gali būti užvelkamas ant kieto viršelio.

knygute ekologiska
Ekologiškas knygutes

Spausdinami ant 100% perdirbto popieriaus lapų.

 
Knygu gamyba
Prabangias knygutes

Kaip ir klasikiniai tik viršelis papildomai padengiamas prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. 

popierius

Knygų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Knygoms ir knygutėms spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems katalogam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-350 gsm popierių, popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių arba storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. 

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Knygų galerija
Greita knygų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top