Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba ir spausdinimas skaitmeniniu būdu. Vizitinės kortelės gaminamos ant įvairaus popieriaus, spausdinant aukštos kokybės spauda. Be vizitinių neįsivaizduojame jokio verslo, todėl tai tapo verslo pradžios simboliu. Vizitinių kortelių kaina prasideda nuo 0,0293€/vnt.

Vizitines korteles
Play Video about Vizitines korteles

Vizitinės kortelės

Populiariausios vizitinės kortelės gaminamos ant popieriaus. Tai gali būti baltas popierius, perdirbtas popierius arba specialiai skaitmeninei spaudai skirtas plastikas. Lietuvoje populiariausios Europinio dydžio vizitinės, gaminamos su vaizdu horizontaliai arba vertikaliai. Labai gražiai žiūrisi vizitinės kurios papildomai laminuojamos matiniu laminatu ir apvalinant visus ar kelis kampus. Ypatingas efektas pasiekiamas vizitines korteles padengiant UV laku ir folija.​

vizitiniu korteliu maketas

Vizitinių kortelių maketo kūrimas nėra sudėtingas procesas. Jam galioja tos pačios maketo kūrimo taisyklės, kaip daugeliui spaudos produktų. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas ir būtų laikomasi saugios zonos taisyklės.

 • Pilnas maketas su užlaidomis. Tai maketo dydis su užlaidomis. Užlaidos reikalingos tam, kad apipjaunant vizitinę kortelę, neliktų baltų rėmų. Dabartiniu atveju mums reikalingas galutinis spaudos darbas, kurio dydis 90x50mm, todėl maketo fonas yra padidinamas 2mm iš visų pusių (pratempiamas tik fonas ir nesvarbūs grafiniai elementai)
 • Pjovimo linija. Čia pažymėtas galutinis vizitinės kortelės dydis po lapų sukirtimo.
 • Saugi zona. Šios linijos negali kirsti jokie saugųs elementai. Kitaip tariant , kuriant maketą visi svarbūs elementai negali būti arčiau pjovimo linijos negu 2mm.
vizitines korteles

Daugiau informacijos galite rasti vizitinių kortelių vikipedijos puslapyje. Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra, bet žemiau pateiksime pagrindinius vizitinių kortelių pasirinkimus. 

 • Dydis: 90x50mm arba 85x55mm
 • Pozicija: vertikalios, horizontalios
 • Laminavimas: laminuojamos plonu matiniu, blizgiu, soft touch laminatu.
 • Popierius: standartinis, ekologiškas, premium baltas, dekoratyvinis.
 • Spalvingumas: vienpusės 4+0 (CMYK) arba dvipusės 4+4 (CMYK+CMYK).
 • Kampų apvalinimas: galima apvalinti 1, 2, 3 ar visus 4 kampus.
 • Prabangos akcentai: UV lakas ir aukso, sidabro folijos.
 • Pakavimas: po 100-120 vnt. į vizitinių kortelių dėžutę.
Kiekis Vienpusė Dvipusė
100 vnt. nuo 0,17€ nuo 0,19€
200 vnt. nuo 0,10€ nuo 0,12€
500 vnt. nuo 0,065€ nuo 0,065€
1000 vnt. nuo 0,037€ nuo 0,051€
2000 vnt. nuo 0,0293€ nuo 0,042€

Čia parašytos preliminarios vizitinių kortelių kainos, kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo ir kitų faktorių.

Kokias vizitines korteles spausdiname?
Vizitines korteles

Ekonomiškos vizitinės

Kokybiškos vizitinės kortelės spausdinamos ant 350 gsm storio kreidinio  popieriaus. Jas galima laminuoti, apvalinti kampus, tai pats populiariausias ir dažniausiai sutinkamas vizitinių kortelių variantas.

vizitines korteles

Ekologiškos vizitinės

Spausdinamos ant 100% perdirbto 350 GSM popieriaus. Popierius turi minimalų gelsvą, pilką atspalvį (prie tam tikro apšvietimo sunku pastebėti). Vietomis pasitaiko smulkių mažų siūlelių, kurios perdirbtam popieriui suteikia savotiško žavesio.

prabangios vizitines

Premium vizitinės

Spausdinamos vizitinės ant įvairaus popieriaus. Premium vizitinės gali būti pagamintos iš dekoratyvinio popieriaus arba iš paprasto. Premium klasės vizitinės gali būti puoštos UV laku, aukso ar sidabro folijomis.

popierius

Vizitinių kortelių spausdinimas

Vizitinėms spausdinti naudojame įvairų popierių-kartoną. Žinome, kad reikia storų ir standžių, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekonominėms vizitinėms naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Ekologiškoms vizitinėms naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Standartinėms pagerintoms arba Premium vizitinėms naudojame storą ir standų Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia plastikinių vizitinių? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui. Ypač tinka ID, VIP arba stalo kortelėms. Galite rinktis ir iš eilės dekoratyvinių popierių.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtines ir individualias vizitines jūsų prestižui ir prabangai pabrėžti. 

Egzistuoja du pagrindiniai vizitinių kortelių dydžiai: Europinis 90×50 mm ir amerikietiškas 85×55 mm. Toks dydis pagrindinai sąlygotas pagal spausdinamo lapo dydį į kurį maksimaliai sutelpa 24 vizitinės kortelės. Galite rinktis kaip norite matyti vizitinėje išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, pagal tai iš karto turite 4 pasirinkimus.

Užsisakykite premium vizitinių kortelių. Kodėl? Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai vizitinės, tai juk mūsų asmeniškai ar verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas – matinis ar blizgus ar su „soft touch” pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Žinoma kampų apvalinimas, kartais minimalizmui užtenka ir to.
Daugiau išskirtinumo – QR kodas. Taip jei reikia, kad informacija nesimatytų, bet ja būtų galima nuskaityti. Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

0
Atspausdintų lapų per metus
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Vizitinių galerija
Greita vizitinių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top