Kortų gamyba

Gaminame žaidimų kortas ir korteles, kortelės kaina gali prasidėti nuo 0,01€/vnt. Turite žaidimo idėją, bet nežinote kas jį pagamintų? Mes galime padėti. Kortas gaminame ant įvairios faktūros, medžiagos ir storio popieriaus, kurį galite pasirinkti patys. Visus darbus galite patikėti mums, pagaminsime pakuotę, atspausdinsime kortas ir taisykles. Kortų gamybos laikas yra įvairus, priklauso nuo kaladės dydžio ir užsakyto kiekio. iPRINT yra įvaldžiusi stalo žaidimų gamyba, todėl stalo žaidimai yra kokybiški ir patvarūs.

kortos
Play Video about kortos

Kortų spausdinimas

Dažniausiai kortos spausdinamos ant paprasto popieriaus. Tai gali būti baltas popierius, perdirbtas popierius arba specialiai skaitmeninei spaudai skirtas plastikas. Esame patyrę kortų gamintojai, todėl rasime sprendimą įvairiose situacijose. Patikėkite savo idėją mums ir mes ją įgyvendinsime.

Kokias kortas galime pagaminti?

Paprastas kortas

Norint paprasto žaidimo, galime pagaminti ir supjauti paprastas kortos ant paprasto popieriaus. Kortos dažniausiai spausdinamos nuo 250 iki 350 gsm popieriaus.

 
Ekologiškos kortas

Norint ekologiškų kortų, pakuotę ir kortas galime atspausdinti ant ekologiško, perdirbto popieriaus.

firmines kortos
Laminuotas kortas

Jeigu norite, kad kortos ilgiau tarnautų, jas laminuojame matiniu arba blizgiu laminatu.

Kortas apvalintais kampais

Kad kortų kampai nelūžinėtų, rekomenduojame jų kampus apvalinti. Tokiu būdų žaidimas kortomis tampa malonesniu ir jos ilgiau tarnauja. 

popierius

Kortų specifikacijos

Kortoms spausdinti naudojame įvairų popierių-kartoną. Žinome, kad reikia storų ir standžių, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Ekologiškoms kortoms naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Standartinėms pagerintoms kortoms naudojame storą ir standų Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia plastikinių kortų? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm.

Mūsų spausdinimo technika kortų spausdinime  leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. 

Kortų formatai gali būti įvairūs. Viskas priklauso nuo jūsų. jeigu kortos bus mažesnės, jų daugiau tilps į lapą, taip spauda taps pigesnė.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Kortų galerija
Greita kortų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top