Katalogų gamyba

Visa informacija kataloguose gali būti susisteminta ir akcentuota. Profesionalaus maketavimo dėka išlaikysite stilių, jei norėsite išskirtinės spaudos pagalba išryškinsite savo produktus ir sukurs tokį įspūdį, kuris privers klientą pamilti jūsų produktą dar jo net nepamačius. Katalogų įspūdis slypi geruose produktuose, medžiagoje ir spaudoje. Katalogų gamyba iPRINT spaustuvėje greitai ir už gerą kainą.

Bukletu gamyba
Play Video about Bukletu gamyba

Katalogų spausdinimas

Katalogai dažniausiai spausdinami ant paprasto ofsetinio arba kreidinio popieriaus, naudojant CMYK spalvas. Mes galime atspausdinti nuo 1 vnt. Iki keliolikos tūkstančių katalogų. Norite užsisakyti? Skaitykite žemiau pateiktą pastraipą, kurioje rasite detalias užsakymo instrukcijas.

Bukleto maketo paruošimas yra sudėtingesnis procesas, todėl rekomenduojame tai patikėti profesionalams. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos ir maketavimo kitų taisyklių.

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis katalogų dydis turi būti 148×210 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 152×214 mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Bukletuose rekomenduojame svarbią informaciją atitraukti bent 0,8 cm atstumu nuo kraštų. 
Brosiura

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra. Žemiau pateiksime pagrindinius katalogų pasirinkimus ir galimybes.

 • formatas: A5, A4 arba nestandartinis.
 • Pozicija: vertikalus, horizontalus.
 • Segimas: kabėmis, spirale arba klijuoti.
 • Laminavimas: laminuojamas viršelis arba visi puslapiai, galima laminuoti plonu matiniu, blizgiu, soft touch laminatu.
 • Popierius: ofsetinis arba kreidinis popierius.
 • Spalvingumas: vienpusis 4+0 (CMYK), dvipusis 4+4 (CMYK+CMYK).
 • Papuošimas: galima puošti viršelį su UV laku arba aukso sidabro folijomis.
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį arba dėžutę.
Kiekis Galutinis A5 Galutinis A4
10 vnt. nuo 2,4€/vnt. nuo 2,6€/vnt.
20 vnt. nuo 1,39€/vnt. nuo 1,6€/vnt.
50 vnt. nuo 0,79€/vnt. nuo 1€/vnt.
100 vnt. nuo 0,58€/vnt. nuo 0,82€/vnt.
200 vnt. nuo 0,486€/vnt. nuo 0,72€/vnt.
500 vnt. nuo 0,424€/vnt. nuo 0,66€/vnt.

Kaina gali mažėti arba didėti. Čia parašyta preliminari katalogų kaina. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo puslapių skaičiaus, medžiagiškumo, užbaigimo darbų, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti katalogų užsakymą

Norint greitai gauti katalogų kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia katalogų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

 1. Ar turite maketą?
 2. Kiek puslapių turės katalogas?
 3. Ar spauda iš vienos, ar abiejų pusių?
 4. Ar norite viršelį laminuoti papildomai?
 5. Ar katalogas turi būti segtas spirale, kabėmis ar klijuotas?
 6. Koks formatas reikalingas?
 7. Koks apytiksliai tiražas jus domina?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Katalogu gamyba

Katalogų gamybos etapai

Maketavimas

Mūsų profesionali dizaino komanda pasiūlys geriausią katalogo maketą, kuris greičiausiai patrauks visų klientų dėmesį.

Spausdinimas

Katalogus spausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39. Greita technika leidžia greitai atspausdinti didelius tiražus.

Užbaigimo darbai

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime, užlaminuosime, susegsime, įrišime, suklijuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

popierius

Katalogų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Katalogams spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems katalogams naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-350 gsm popierių, viršeliams storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius katalogų ar knygų viršelius jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti kataloge išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. Daugiau apie formatus rasite formatų puslapyje.

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Katalogų galerija
Greita katalogų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top