Maketavimas

Maketavimas kūrybinis procesas. Mes atliekame grafinio maketavimo ir dizaino kūrimo paslaugas. Pas mus komandoje dvi patyrusios savo darbo profesionalės moterys, kurių vidutinė darbo patirtis yra 9 metai. Maketavimo paslaugos reikalingos beveik visiems produktams ar paslaugoms, jei klientas neturi darbinio failo. Mes jums padėsime sukurti maketą arba dizainą visiems produktams, kuriuos gaminame. Kurdami maketus dirbame su naujomis Adobe paketo versijomis ir Corel programa, kurių pagalba kuriame logotipus, vizitines korteles, atvirukus, plakatus, skrajutes, bukletus, lankstinukus, katalogus, diplomus, etiketes, lipdukus, tentus, ir t.t..

Maketavimo paslaugos

Pakuočių dizainą su specializuota programa, kuri leidžia lengvai projektuoti formas ir struktūrą, tuo pačiu kurti ir pakuočių dizainą. Programa taip pat leidžia keisti jau parinktų pakuočių dydį, naudotis visu FEFCO kodų sąrašu.

Automobilių dizainą ir reklamas ant automobilių kuriame kita specializuota programa, kuri turi daugelio gamintojų automobilių brėžinius, jų matmenis. Todėl kurdami automobilių dizainą iš karto atsižvelgiame į tarpus tarp plokštumų, linkius ir langų vietas.

Kreipkitės, jei jums reikia profesionalių paslaugų, patarimų ar idėjų!

Dažnas klausimas – koks maketavimo laikas?

Maketavimo laikas tiesiogiai priklauso nuo kuriamo produkto. Jei tai vizitinės kortelės gali trukti 10 minučių, jei reikia tik patalpinti pagrindinę kliento informaciją ir logotipą. Jei tai sudėtingesnis gaminys plakatai, bukletas, reikės šiek tiek daugiau laiko – tarkime 1-2 valandų. Jei ta katalogas, knygutė maketavimas gali trukti ir 10 valandų.

Žinoma, svarbu įsivertinti, kad mes nuolat turime eilę užsakymų, todėl jūsų pateiktas naujas maketavimo užsakymas realiai bus atliktas anksčiausiai per 1 darbo dieną, tačiau gali trukti ir 5 darbo dienas.

 

Kitas dažnas klausimas – kokia maketavimo kaina?

Kaina priklauso nuo maketuojamo produkto. Maketavimas ar grafinis dizainas matuojamas valandiniu įkainiu. Mūsų įmonės valandinis  maketavimo įkainis 25 €. Grafinio dizaino valandinis įkainis 35 €. Minimali maketavimo darbo suma 10  €.

Taigi jei jums reikia nedidelio keliasdešimt minučių maketo koregavimo, jums kainuos 10 €, tačiau ilgas didelio katalogo maketavimas gali kainuoti daugiau nei 200 €.

Reklamos ant automobilių dizaino kainos pateikiamos puslapyje autoprint.lt.

Pakuotės projektavimo ir dizaino kainos prasideda nuo 90 €.

Nenorite mokėti už maketą? Ne problema, siūlome maketus nemokamai.

Galite rinktis nemokamą maketo ir dizaino variantą adresu skaitmena.lt. Jums tokiu atveju maketas nieko nekainuos, tam reikia pasirinkti iš jau siūlomų produktų šablonų ir juos keičiant prisitaikyti pagal jums reikiamą.

maketavimo paslaugos

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

Atlikus tarpinius darbus klientui pristatoma versija derinimui ir pastaboms pateikti.

Klientui pateikus pastabas ir norimus pakeitimus atliekamas galutinis suderinimas.

Baigiamas kurti maketas. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

Mūsų gaminių galerija

Scroll to Top