Informacinių lentelių gamyba

Informacinių lentelių gamyba iPRINT spaustuvėje greitai ir kokybiškai. Turėdami naujas galimybes galime tiesiogiai atspausdinti įvairią informaciją ant PVC plastiko, kartono, organinio stiklo, aliuminio kompozito, medienos plokščių ar kitos norimos medžiago. Galime išfrezuoti apvalintais kampais ar kita norima forma.

informacinių lentelių spausdinimas

Informacinės lentelės

Informacinės lentelės dažniausiai naudojamos prie įrengimu, ant sienų biuruose ar prekybos vietose, statybvietėse iš panašiose vietose. Tai lentelės, kurios informuoja, suteikia tam tikrą informaciją.

Ką žinoti ir kaip pateikti informacinės lentelės užsakymą

Norint greitai gauti informacinių lenttelių kainą greičiau, rašydami užklausą atsakykite žeiau pateiktus klausimus:

  1. Ar turite maketą?
  2. Koks reikalingas kiekis?
  3. Kokie preliminarūs išmatavimai?
  4. Iš kokios medžiagos gaminti lenteles? (PVC plastikas, kartonas, aliuminio kompozitas ir t.t.)

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Informacinių lentelių gamyba

Kokias informacines lenteles galime pagaminti?

informacinių lentelių spausdinimas

Įprastos informacinės lentelės

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolo.

informacines-lenteles

Informacinės nuorodos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.
informacinis stovelis

Informaciniai stoveliai

Informaciniai stoveliai yra pastatomi ant pagrindo, gali būti klijuoti arba suneriami. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolo.

 
kitos informacines lenteles

Kitos informacinės lentelės su spauda

Galime pagaminti įvairias lenteles skirtas reklamai, informacijai ar interjerui. Su HP Latex R2000 spausdintuvo pagalba galime spausdinti ant įvairiausių medžiagų,. Medžiaga gali turėti faktūrą, bet svarbu, kad visas medžiagos plotas būtų lygus ir neišlenktas.

 
Plokščios medžiagos

Informacinių lentelių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Mes galime atspausdinti ant įvairių medžiagų:PVC plastiko, aliuminio kompozito plokščių, organinio stiklo, kartono, putų polisterolio plokščių, medienos plokščių ir daugeli kitų.  Medžiagos gali būti įvairių spalvų, nes galime spausdinti su papildoma balta spalva.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas, taip pat papildomai galime pridėti BALTĄ spalvą, kuri leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų.  

 

Gaminio forma nebėra ribojama, galime išpjaustyti įvairias netaisyklingas formas. Vientiso gaminio formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 200×300 cm dydžio. Taigi jūsų reklama dalinai apribota iki pastarojo dydžio.

Turime aukštos kolybės skaitmeninio frezavimo stalą, kuris gali išpjauti įvairių formų detales. 

Informacinių lentelių galerija
Greita informacinių lentelių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top