Grindų lipdukai

Grindų lipdukų gamyba nuo nuo 6,9€/m². Grindų lipdukai ypač populiarūs biuruose ar prekybos centruose, norint suteikti tam tikrą informaciją. Taip pat jie yra naudojami mokyklose ar darželiuose. Jie yra padengti specialiu šiurkščiu laminatu, kad apsaugotų nuo didelės trinties ir būtų neslidūs. Grindų lipdukus galime pagaminti įvairaus dydžio, todėl tikrai surasime sprendimą jums.

grindu lipdukai

Grindų lipdukų gamyba

Grindų lipdukai yra spausdinami ant įprastų plėvelių – blizgios, matinės, su pastiprintais klijais arba paprastais (dėl laminato galutinis efektas visada lieka matinis). Atspausdinus jie yra ploteriuojami, o vėliau klijuojamas grindinis laminatas, kuris yra atsparesnis išoriniams veiksniams negu įprasti laminatai, taip pat šiurkštus jo paviršius apsaugo nuo nelaimių paslystant. Užklijavus grindinį laminatą, lipdukas vėl dedamas ploteriavimui. Galime pagaminti įvairaus didžio lipdukus, kurie klijuojami ant grindų. Kilo klausimų? Skambinkite, visada patarsime.

Kiekis Kaina
1 m² nuo 17€/m²
3 m² nuo 13€/m²
5 m² nuo 10,2€/m²
10 m² nuo 8,2€/m²
15 m² nuo 7,5€/m²
20 m² nuo 7,25€/m²
25 m² nuo 7€/m²
30 m² nuo 6,9€/m²

Čia parašytos preliminarios grindų lipdukų kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo lipdukų dydžio, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti grindų lipdukų užsakymą

Grindų lipdukams nėra svarbi plėvelė, nes visas lipdukas laminuojamas grindiniu laminatu. Norint greitai gauti kainą, pateikiant užklausą atsakykite žemiau esančius klausimus.

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokio formato lipdukas reikalingas?
  3. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

grindu lipdukas
Plėvelių rulonai

Grindų lipdukų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Grindų lipdukai dažniausiai spausdinami ant paprastos arba pastiprintų klijų matinės baltos arba blizgios baltos plėvelės. Nėra skirtumo kurią plėvelę pasirinskite, nes lipdukai laminuojami grindiniu laminatu (matinis šiurkštus).

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Grindų lipduaki gali būti įvairių dydžiu, todėl dažniausiai atsižvelgiama į kliento turimą plotą.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Gaminamų grindų lipdukų galerija
Greita grindų lipdukų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top