Įmaučių gamyba

Tai, tai ką žmogus liečia, vertina ir prisimena. Sutikite, bet kokia pakuotė, nesvarbu ar tai maišelis, aplankas ar įmautė pakelia arba sumažina emociją, o tai įvaizdis, prestižas ir jūsų pelnas.

Imautes

Kartoninių įmaučių gamyba

Įmautės projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo pakuojamo gaminio, saugumo, reprezentacijos. Mes turime patirtį, išklotines, tačiau užsakovas taria paskutinį žodį.

Ant įmautės atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą. Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulaminuosime, iškirsime, suklijuosime, uždėsime UV laką ar foliją ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Ką žinoti ir kaip pateikti įmaučių užsakymą

Norint greitai gauti sertifikato kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Ar norite paprasto ar dekoratyvinio popieriaus?
  3. Ar reikalingas laminavimas?
  4. Ar sertifikatą norite papuošti UV laku, aukso folija ar sidabro folija?
  5. Kokio formato turi būti sertifikatas?
  6. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Imautes

Kokias įmautes galime pagaminti?

Suneriamos įmautės

Įmautės skirtos gaminių daliniam supakavimui, dažnu atveju tam tikros informacijos prilaikymui. Skiriasi jų atvartų forma, sunerimai, dydis. Dažniausiai įmautės gaminamos su spauda ant viršaus. Naudojamas kartonas 250-300 gsm. Apsaugai siūlome laminatą arba pilną UV laką.

Klijuotos įmautės

Gaminame klijuotus aplankus. Vieno klijavimo taško aplankas turi vieną klijuota šoną ir atidaromus viršų bei apačią, pagal pasirinkimą su užraktu arba be jo. Jei aplankas turi kelis klijavimo taškus, jo dugnas būna neatsidarantis. Tokie aplankai skirti pakuoti produktus, kurių svarbi išėmimo kryptis.

Imautes
Movos

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams. 

popierius

Įmaučių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Kartoninėm įmautėm spausdinti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Aplankam su spauda siūlome rinktis iš GC1GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Gaminame įvairias kartonines įmautes, aplankus ir stovus. Nėra standarto, viskas pagal individualius poreikius ir pageidavimus.

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

Įmaučių galerija
Greita įmaučių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top