Skrajučių gamyba

Tai puikus būdas mūsų skaitmeniniame pasaulyje pateiktį savo norimą informaciją klasikiniu ir įsimenamu būdu. Skrajutės yra labai populiarus reklamos būdas. iPRINT gamina aukštos kokybės skrajutes ant patvaraus popieriaus. Užsisakykite šiandien ir nepasigailėsite. Su šypsena gatvėje įteikta skrajutė ar atitinkamai auditorijai išdalinta skrajutė kartu su dienraščiais ar įdėta į pašto dėžutę yra vienas pigiausių ir efektyviausių reklamos būdų. Efektyvumą labiausiai lemia tikslinės auditorijos pasirinkimas, tačiau nepamirškite, kad taip pat svarbu ką ir kaip pateikiate pačioje skrajutėje.

Skrajuciu gamyba

Skrajutės

Vienas iš populiariausių tiesioginės reklamos formatų Lietuvoje. Skrajutės paprastai nedidelio A6 ar panašaus formato lapeliai su pagrindine informacija apie prekes, paslaugas ar akcijas. Skrajutės privalumas – joje sutalpinama labai mažai reklaminės informacijos, kuri gali būti akcentuota ir naudinga Jūsų klientams.

Skrajučių maketo kūrimas nėra sudėtingas procesas. Jam galioja tos pačios maketo kūrimo taisyklės, kaip daugeliui spaudos produktų. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas ir būtų laikomasi saugios zonos ir kitų taisyklių.

  • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis skrajučių dydis turi būti 148×210 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 152x214mm.
  • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
vizitines korteles

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra, bet skrajutės yra pats paprasčiausias, nes ji laikoma pigi reklamos forma.

  • Formatas: A6, A5
  • Pozicija: vertikalios, horizontalios
  • Popierius: standartinis blizgus arba matinis.
  • Spalvingumas: vienpusės 4+0 (CMYK) arba dvipusės 4+4 (CMYK+CMYK).
  • Kampų apvalinimas: galima apvalinti 1, 2, 3 ar visus 4 kampus.
  • Pakavimas: į kartono dėžutes, pagal norimą kiekį.
Kiekis Vienpusė Dvipusė
100 vnt. nuo 0,17€ nuo 0,21€
200 vnt. nuo 0,10€ nuo 0,14€
500 vnt. nuo 0,065€ nuo 0,1€
1000 vnt. nuo 0,046€ nuo 0,076€
2000 vnt. nuo 0,03€ nuo 0,052€

Čia parašytos preliminarios skrajučių kainos, kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo užsakytų papildomų produktų, medžiagiškumo, užbaigimo darbų, užimtumo.

Skrajučių spausdinimas

Kad ir kokia veikla užsiimate, tiks daugeliui: produkcijos ar paslaugų skrajutė; akcijos reklamavimas; renginių reklamavimas; paslaugų ar prekių kainynas. Bet kokia informacija gali tilpti net ir į skrajutę bei paskleista per labai trumpą laiką į daugelį pašto dėžučių. Dar daugiau, gali būti lengvai išdalinta tiesiog gatvėje ar kitoje viešoje vietoje.

Skrajutes

Skrajučių gamybos etapai

Maketavimas

Paprasti plakatai, kurie gali būti įvairių dydžių. Priklausomai nuo reikiamo formato, juos spausdiname ant skaitmeninio lapinio arba skaitmeninio plačiaformačio spausdintuvo.

Spausdinimas

Click tipo aliuminį rėmelį su UV filtru. Galimi dydžiai yra A4, A3, A2 ir A1. Vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų rėmelių.

Užbaigimo darbai

Plakatai su laikikliu gali būti kabinami įvairiose vietose. Ant plakatų viršaus ir apačios yra uždedamas plastikinis profilis su specialiomis ausytėmis. Šie plakatai dažniausiai kabinami parduotuvėse.

popierius

Skrajučių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Skrajutėm spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems gaminiam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-300 gsm popierių. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas spausdinant skrajutes. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A6, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti skrajutėje išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. 

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Skrajučių galerija
Greita skrajučių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top