Reklaminiai tentai

Reklaminių tentų gamyba nuo 8€/m². Priklausomai nuo perkamo kiekio, tento tipo, užbaigimo darbų tento kaina gali mažėti arba didėti. Vidaus reklaminio tento kaina prasideda nuo 12€/m². Tentas gali būti visoks: reklaminis, informacinis, dekoracija netgi kaip saulės uždangalas. Tentas nepakeičiama lauko reklamos forma su jūsų paslaugų ar gaminių reklama. Naudokite bet kur: ant sienos, ant tvoros, transporto ar pastolių. Reklaminiais tentais galima paslėpti tuščias statybų ar kitos vietos tvoras. Taip pat gali patraukti keleivių dėmesį pakelėje.

Reklaminis tentas

Tentų gamyba

Reklaminiai tentai, gali būti labai įvairus. Vyrauja lauko reklaminiai tentai skirti pakelės stendams. Atvaizduojami stambūs reklaminiai objektai, su neperdėtai daug informacijos. Vidaus tentai gali būti tuo pačiu vidaus dekoaracijos detalė. Permatomi porėti tentai naudojami statybose ar vėjuotose vietose. Statybinės tvoros, pertvaros, ar sienos, kai kada tiesiog reikia kažką paslėpti ar pagražinti!

Ką žinoti ir kaip pateikti reklaminių tentų užsakymą

Tentai gali būti įvairios paskirties ir turėti daug pasirinkimų, kurie lemia kainą. Norėdami gauti kainą greičiau, atsakykite šiuos klausimus pateikdami užklausą:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokie tento išmatavimai?
  3. Ar tentas montuojamas su skylėmis ar kišenėmis?
  4. Ar reikalingas vidaus tentas, lauko tentas ar tinklinis tentas (vidaus tentas yra gražesnis, skirtas trumpesniems atstumams)
  5. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

reklaminis tentas

Kokius reklaminius tentus gaminame?

Reklaminis tentas
Lauko tentas

Viena iš pigiausių reklamos formų – reklaminis lauko tentas. Tento paviršius nėra lygus, bet tai nedaro įtakos stebint jį iš didesnio atstumo. Didelis ir lengvai pastebimas, pakabintas aukštai ant reklaminio stendo. Matomumas garantuoja, kad jūsų paslauga ar produktas bus pastebėtas. 

vidaus tentas
Vidaus tentas

Vidaus reklaminiai tentai suteikia labai daug pritaikomumo ir panaudojimo paskirčių. Lygaus paviršius medžiaaga, kurią galima naudoti trumpiems atstumams. Vidaus tentai gali būti fotosiena renginių metu, reklaminė sienelė, jei reikia reklamos vidaus renginio metu, kuomet norima pasiekti įspūdį ir matomumą.

tinklinis tentas
Tinklinis, permatomas tentas

Permatomi tentai – kitokie tentai, skirti naudoti reklamai, bet tuo pačiu neužstoti vaizdo. Tai skylėtas tentas, ant kurio galima spausdinti vaizdą, tačiau vaizdas nebe toks ryškus. Panaudojamas kaip meninis akcentas, nes ne toks kaip įprastas. Gali būti tvirtinamas lauke kur vėjuota ir tokiu būdu jis netampa burė.

Plėvelių rulonai

Tentų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Tentam  naudojama specialiai sukurta PVC plastiko media, kuri pritaikyta daugkartiniam suvyniojimui, yra pakankamai atspari braižymuisi ir drėgmei. Naudojami ilgalaikei ir trumpalaikei reklamai. Skiriasi tentų paviršinė faktūra. Pagrinde laukui naudojama 440 gsm storio tentai. Vidaus tentai švelnesnės faktūros ir truputi plonesni. Tento kraštai užlenkiami ir sulituojami, maksimaliam tvirtumui jį tempiant ant reklaminių stendų. Tvirtinimui naudojami žiedai, kurie paprastai tvirtinami kas 30 cm. 

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 320 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. 

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Reklaminių tentų galerija
Greita reklaminių tentų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top