Karulių gamyba

Karulių gamyba nuo 0,03€/vnt. Kaip padidinti pardavimus prekybos centre? Pasigaminkite netikėčiausių formų ir įvairių dydžių karulius arba linguoklius. Tai gali būti produkto silueto atkartojimas, tam tikros detalės išryškinimas arba tiesiog žmogaus ranka laikantį jūsų prekę. Tai tikrai padės vystant ar plėtojant prekinį ženklą, karuliai arba linguokliai yra įrankis prekybos centrų lentynose. Mes pagaminsime jums išskirtinius karulius arba linguoklius.

Karuliu gamyba

Karuliai

Karuliai arba linguokliai efektyvi prekės reklama, norint atkreipti pirkėjų dėmesį, juos informuoti apie prekės savybes. Jie puikiai veikia kaip priemonė, supažindinanti su nauju į rinką įvedamu produktu. Karuliai, linguokliai turi lanksčią permatomą kojelę, dėl kurios dažniausiai juda ir atkreipia dėmesį.

 

Ką žinoti ir kaip pateikti karulių užsakymą

Norint greitai gauti karulių kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokios formos bus karuliai?
  3. Ar reikia priklijuoti kojeles?
  4. Koks apytiksliai tiražas jus domina?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Karuliai

Karulių gamybos etapai

Maketavimas

Sukursime karulius iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime prekės pobūdį atitinkantį maketą.

Spausdinimas

Karulius spausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39. Greita technika leidžia greitai atspausdinti didelius tiražus.

Užbaigimo darbai

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime karulius, celofanuosime, iškirsime, priklijuosime laikiklį, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

popierius

Karulių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Karuliam, linguokliam ar vobleriam spausdinti naudojame įvairų, tačiau standų popierių. Tipiniams darbams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Jei karulio forma išskirtinė ir reikia išlaikyti detales neišlinkusias naudojame grafinį kartoną GraphiArt Card 250-300 gsm.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. 

Jei norite labiau atkreipti pirkėjų dėmesį ar supažindinti, pavyzdžiui, su nauju rinkoje pristatomu produktu, pasigaminkite karulį, linguoklį išskirtinės formos. Tai gali būti produkto silueto atkartojimas, tam tikros detalės išryškinimas arba tiesiog žmogaus ranka laikantį jūsų prekę. Mes jums patarsime ir pasiūlysime, kaip tai galima padaryti. 

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Karulių galerija
Greita karulių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top