Firminių aplankų gamyba

Firminiai ar reklaminiai aplankai jūsų reprezentacijos ir įvaizdžio dalis. Kartoniniai aplankai gaminami skaitmeniniu spaudos būdu, naudojant storą 350 gsm kartoną, kuris dar papildomai laminuojamas, suteikiant jam papildomo standumo ir atsparumo poveikiui. Ypač išskirtinai aplankai atrodo, kuomet naudojamas matinio laminato ir UV lako bei folijos derinys. Pasigaminkite savo produkcijai reklaminių arba firminių aplankų, tai pakels vertę ir virs pelnu.

aplanku gamyba

Kartoninių aplankų gamyba

Aplanko projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo pakuojamo gaminio, saugumo, reprezentacijos. Mes turime patirtį, išklotines, tačiau užsakovas taria paskutinį žodį.

Ant aplanko atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą. Pagal pasirinkimą aplankus greitai ir kokybiškai sulaminuosime, iškirsime, suklijuosime, uždėsime UV laką ar foliją ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Ką žinoti ir kaip pateikti aplankų užsakymą

Norint greitai gauti aplanko kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Atsiųskite aplanko pavyzdžio nuotrauką
  3. Kokio formato turi būti aplankas?
  4. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Aplankas

Kokius aplankus galime pagaminti?

aplanku gamyba
Popieriniai aplankai

Aplankai yra spausdinami ant soro popieriaus ir laminuojami. Galimas variatnas su įmaučių segimu viduje.

Kietas kartoninis aplankas
Kartoniniai aplankai

Aplankalai spausdinami ant storesnio arbo storo kartono, gali būti be arba su segimu viduje.

popierius

Aplankų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Kartoniniam aplankam spausdinti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Aplankam su spauda siūlome rinktis iš GC1GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Gaminame įvairius kartonius aplankus, įmautes, stovus. Populiariausi A4 formato su skirtingo pločios nugarėlėmis.

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinėsidabrinė folija, UV lakasembosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

Aplankų galerija
Greita aplankų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top