Brošiūros

Brošiūros - tai informacinis leidinys su viršeliu, gali būti susegtas arba ne. Mes gaminame brošiūras nuo 0,07€/vnt. Galite rinktis iš eilės popierių ant ko brošiūras norite atsispausdinti. Perdirbto popierius panaudojimas brošiūros gamyboje siunčia jūsų klientui žinutę apie jūsų ekologiškumą. Su UV laku ir iškilia žinute pasieksite įspūdžio efektą. Brošiūroje informacija būtina pateikti susistemintą ir akcentuotą. Tvarkingo maketavimo dėka išlaikysite firminį stilių, lengvai išryškinsite savo produktus ar paslaugas. Klientai norintys įsigilinti į gaminių charakteristikas brošiūrose galės rasti pakankamai informacijos, o kokybiškos iliustracijos dar labiau pabrėš gerąsias savybes.

brosiuros

Brošiūrų gamyba

Brošiūrų gamyba yra paprasta ir nesudėtinga. Neturint maketo, mūsų profesionali dizaino komanda sukurs jums tobulą brošiūros maketą, kuris atspindės jūsų firminį stilių. Turint maketą pradedame spausdinti su 4 spalvų, aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu. Atspausdinti lapai yra perduodami tolimesnei gamybai – užbaigimo darbams, po šių darbų yra gaunama galutinė brošiūra.

Ką žinoti ir kaip pateikti brošiūrų užsakymą

Norint greitai gauti brošiūrų kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Jeigu brošiūra segta, tada kiek puslapių ji turės?
  3. Ar norite brošiūrą ar viršelį laminuoti papildomai?
  4. Koks formatas jus domina?
  5. Koks apytiksliai tiražas jus domina?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

brosiuros bukletai

Kokias brošiūras gaminame?

Ekonominės

Spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 130-250 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir standesnį viršelį naudojant storesnį Focus Card, GenYous arba Craft popierių.

 
Ekologiškos

Brošiūras spausdinami ant 100% perdirbto 150-250 gsm popieriaus. 

Prabangios

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

popierius

Brošiūrų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Brošiūroms spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-350 gsm popierių, viršeliams storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius katalogų ar knygų viršelius jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. 

Brošiūrų galerija
Greita brošiūrų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top