Kvietimų gamyba

Koks kvietimas toks ir renginys. Nebūtinai su daug ir įvairios informacijos, svarbu kaip pateikta ir ant ko. Norint priblokšti kitus, kiekvienas kvietimas turi būti parengtas pagal naujausias dizaino tendencijas. Kvieitmų gamyba iPRINT spaustuvėje, mūsų dizaineriai sukurs tobulą kvietimo maketą, o gamyba pagamins išskirtinai atrodantį kvietimą.

kvietimai

Kvietimų spausdinimas

Kvietimus spausdiname su aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu, todėl galime greitai atspausdinti mažus arba didelius aukštos kokybės spaudos tiražus. Spausdintuvas geba spausdinti ant daugelio dekoratyvinių popierių, todėl galite pasirinkti jums patinkantį variantą.

Kiekis A6 formatas
10 vnt. nuo 1,19€/vnt.
20 vnt. nuo 0,6€/vnt.
50 vnt. nuo 0,26€/vnt.
100 vnt. nuo 0,136€/vnt.
200 vnt. nuo 0,077€/vnt.
500 vnt. nuo 0,0432€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,0316€/vnt.

Čia parašytos preliminari kvietimų kaina. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo medžiagiškumo, užbaigimo darbų, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Kvietimo techninis maketo paruošimas nėra sudėtingas procesas. Jam galioja tos pačios maketo kūrimo taisyklės, kaip daugeliui lapinės spaudos produktų. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos ir maketavimo kitų taisyklių.

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis kvietimų dydis turi būti 105×148 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 109×152 mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
kvietimai

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra. Kvietimai vienas labiausiai modifikuojamų produktų, nes visi nori pasigaminti išskirtinį, dėmesį traukiantį kvietimą. Žemiau pateiksime pagrindinius kvietimų pasirinkimus ir galimybes.

 • formatas: Dažniausiai A6, bet dažnai būna pasirenkamas ir nestandartinis formatas
 • Pozicija: vertikalus, horizontalus.
 • Forma, stilius: norint išskirtinumo dažnai pasirenkamas lenkimas, taip pat dažnai gaminami nelygių, nestandartinių formų kvietimai, kurie yra išpjaustomi arba kertami (pvz. dovanos, eglės formos kvietimai)
 • Laminavimas: jeigu spausdinama ne ant dekoratyvinio popieriaus, galima laminuoti plonu matiniu, blizgiu, soft touch laminatu.
 • Popierius: popierius pasirenkamas įvairus, dažnai naudojamas dekoratyvinis popierius
 • Spalvingumas: vienpusės 4+0 (CMYK) arba dvipusės 4+4 (CMYK+CMYK).
 • Kampų apvalinimas: galima apvalinti 1, 2, 3 ar visus 4 kampus.
 • Papuošimas: galima puošti su UV laku arba aukso sidarbo folijomis.
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį arba dėžutę.

Ką žinoti ir kaip pateikti kvietimų užsakymą

Kadangi kvietimai turi daug įvairiausių užbaigimo darbų, mes negalime pasakyti tikslios kainos neturint svarbios informacijos. Norint greitai gauti kvieitmų kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą.

 1. Ar turite maketą?
 2. Ar spauda iš vienos, ar abiejų pusių?
 3. Ar norite laminuoti kvietimą?
 4. Ar reikia paprasto ar dekoratyvinio popieriaus?
 5. Ar reikia prabangių kvietimo elementų, kaip UV lakas, aukso folija?
 6. Koks apytiksliai tiražas jus domina?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

kvietimai

Kokius kvietimus gaminame?

kvietimai
Ekonomiški, standartiniai kvietimai

Standesni kvietimai spausdinami ant Maxi Satin 300 gsm storio popieriaus arba storesnio Focus Card, GenYous. 

Kvietimu spausdinimas
Ekologiški kvietimai

Spausdinami ant 100% perdirbto 200-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai rudo atspalvio)

 
Kvietimas
Prabangūs kvietimai

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. 

popierius

Kvietimų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Kvietimam spausdinti naudojame įvairų popierių-kartoną. Žinome, kad reikia storų ir standžių, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems atvirukam, kvietimam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių arba storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal voko formatą, tačiau visada galite pasirinkti savo.

Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

0
Atspausdintų lapų per metus
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Kvietimų galerija
Greita kvietimų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top