Planšetų gamyba ir spausdinimas

Bakalauriniai, magistriniai, diplominiai darbai. Pasiekus tam tikrą gyvenimo etapo pabaigą ją būtina įforminti. Galime jums padėti. Spalvotai, nespalvotai, balta spalva ant tamsios medžiagos, ar kitaip, kaip jums reikia, atspausdinsime planšetus.

Planšetų gamyba

Kas yra planšetai?

Planšetus dažniausiai naudoja tam tikrų sričių studentai arba architektai, tai ant kieto paviršiaus užklijuotas arba tiesiogiai ant kieto paviršiaus atspausdinta prezentacija, projektas, vizualas. Dažniausiai būna A0 arba A1 formato. Planšetai gali būti pagaminti iš kartono, plastiko, aliuminio kompozito.

Ką žinoti ir kaip pateikti planšetų užsakymą

Planšetus galime atspausdinti ant įvairių medžiagų, todėl užsakant, informuokite vadybininką, ar jums reikia pigiausio varianto, vidutinio ar prabangaus. Taip pat planšetams yra svarbus formatas ir kiekis. Tai pagrindiniai elementai, kurie lemia kainą.

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Planšetų spausdinimas
kartonas-serimatt

Planšetų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Planšetus galime spausdinti ant įvairių kartonų, plastikų ar net aliuminio kompozito. Vienas pigiausių variantų, bet tuo pačiu kokybiškai atrodantis yra Seriamtt kartonas.

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Mes galime pagaminti įvairių formatų planšetus, net iki 2 m pločio, bet dažniausiai pasirenkamas klientų yra A0 arba A1 formatas.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Planšetų galerija
Greita planšetų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top