Fotodrobės

Visiškai tuščia siena atrodo išties nykiai. Šiais laikais labai populiaru ant sienų kabinti aukštos kokybės fotografijas. Geriausiai šiam tikslui tinka peizažai ar nuotraukos iš kelionių ar šventinės akimirkos. Didelio formato nuotrauką geriausia atspausdinti ant drobės ar plastiko kuriuos vėliau galima įrėminti. Fotodrobės - tai nelabai senai atsiradęs interjero dekoravimo elementas, vertinamas kaip puiki alternatyva tapybai. Džiugu, nes ši naujovė visų sutikta labai palankiai, būdama išskirtinė grožiu ir meniškumu.

Nuotrauka ant drobės

Nuotrauka ant drobės

Nuotraukos spausdinimas ant drobės yra vienas populiariausių šių laikų dekoravimo būdų. Tai puikus būdas pakeisti plastikinį nuotraukos rėmelį į natūralumo pilną interjero dekoraciją. Mes gaminame nuotraukas ant drobės, jas užtempiame ant suneriamo medinio porėmio.

Ką žinoti ir kaip pateikti fotodrobės užsakymą

Fotodrobę užsakyti labai paprasta, kadangi ji neturi daug skirtingų užbaigimo darbų, užtenka parašyti formatą, atsiųsti maketą, jeigu reikės lakavimo paslaugos, įspėti apie tai.

fotodrobės užsakymas
Plėvelių rulonai

Fotodrobių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Drobė, tai stiprios medžiagos audinys su faktūriniu paviršiumi, pagaminta iš medvilnės.
Spaudai ant drobės naudojame 100% natūralią 400 g/m2 drobę skirtą reprodukcijoms ar įrėminimui. 
Natūrali drobė yra ekologiška, tinka net ir alergiškiems žmonėms. Spauda ant drobės padengta specialiu laku neblunka, atspari valymui, negelsta ir yra ilgaamžė.

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

MÅ«sų siÅ«lomi mobilÅ«s stendai yra įvairių dydžių. Standartiniai galimi dydžiai yra: 30×40 cm, 40×80 cm, 50×70 cm, 60×90 cm, 80 x 120 cm, 120×60 cm, 150×100 cm, 180×120 cm ir t.t… 
Galite rinktis bet kokį savo dydį. Pagaminsime porėmį, atspausdinsime ir surėminsime.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis

Gaminamų fotodrobių galerija

Greita fotodrobių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top