Lipdukų spausdinimas

Lipdukų gamyba, spausdinimas IPRINT spaustuvėje. Mes siūlome didelį plėvelių pasirinkimą, todėl kiekvienas rasite sau patinkančią mediją lipdukų gamybai. Pagrindinės plėvelės lipdukų gamybai yra blizgi arba matinė balta plėvelė, taip pat skaidri plėvelė. Lipdukų gamybos terminai yra įvairūs, priklauso nuo jūsų užsakymo dydžio. IPRINT spaustuvėje spausdiname įvairius lipdukus - sienų lipdukus, vaikų kambario lipdukus, butelių lipdukus, pakuotės lipdukus, grindų lipdukus, automobilių lipdukus, langų lipdukus, klijuojamas etiketės ir t.t.

Lipduku spausdinimas
Play Video about Lipduku spausdinimas

Lipdukų gamyba

Lipdukų gamyba prasideda nuo idėjos, ir paskirties. Paskirtis lemia didžiąją dalį gamybos ir kainos. Išsiaiškinus lipduko paskirtį, pereinama prie maketavimo. Sukurtas maketas yra spausdinamas, dažniausiai plačiaformačiu spausdintuvu. Atlikus spausdinimo darbus, lipdukams yra pritaikomi užbaigiamieji darbai, kurie priklauso nuo jūsų lipduko paskirties. Tai gali būti lamianvimas, ploteriavimas, išlupimas, perkeliamos plėvelės klijavimas ir t.t.

Lipduko techninis maketo paruošimas skiriasi nuo lapinės spaudos produktų. Jam galioja panašios taisyklės, bet lipdukas yra ploteriuojamas, todėl jam būtina ploteriavimo linija. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos taisyklių ir turėtų ploteriavimo liniją:

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis lipduko dydis turi būti 50×50 mm (nesvarbu ar apvalus ar kvadratinis), tai maketas su užlaidomis turi būti 54x54mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
 • Lipdukas privalo turėti ploteriavimo liniją, kuri būtų pažymėta, kaip „Spot color”.
Lipdukai

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra, bet žemiau pateiksime pagrindinius lipdukų pasirinkimus.

 • Formatas: lipduko formatas gali būti įvairus, maksimalus plotis 1,6m.
 • Forma: lipdukas ploteriuojamas (pjaustomas) skaitmeniniu būdu, todėl formos gali būti įvairios.
 • Panaudojimas: sienų lipdukai, produktų lipdukai, reklaminiai lipdukai, grindų lipdukai, automobilių lipdukai.
 • Pozicija: vertikali, horizontali.
 • Laminavimas: laminuojamos plonu matiniu arba blizgiu laminatu.
 • Plėvelė: pagrinde naudojama matinė ir blizgi balta plėvelė arba skaidri blizgi plėvelė. Individualiems projektams galite rinktis spalvotas plėveles.
 • Spalvingumas: plačiaformatė spauda CMYK+LM+LC (4+0 arba 6+0)
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį, dėžutę arba sukami į ruloną.
Kiekis Kaina
1 m² nuo 17€/m²
3 m² nuo 13€/m²
5 m² nuo 10,2€/m²
10 m² nuo 8,2€/m²
15 m² nuo 7,5€/m²
20 m² nuo 7,25€/m²
25 m² nuo 7€/m²
30 m² nuo 6,9€/m²

Čia parašytos preliminarios lipdukų kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo lipdukų dydžio, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti lipdukų užsakymą

Lipdukai gali būti įvairios paskirties ir turėti daug pasirinkimų, kurie lemia kainą. Norėdami gauti kainą greičiau, atsakykite šiuos klausimus pateikdami užklausą:

 1. Ar turite maketą?
 2. Kokio lipduko reikia? (klijuoti ant sienos, ant automobilio, etiketės, pakuotės lipdukų, grindų lipdukų, standartinių nedidelių lipdukų ir t.t.)
 3. Ar reikia lipduką laminuoti?
 4. Koks apytikslus lipduko dydis?0
 5. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Lipduku spausdinimas

Kokius lipdukus galime atspausdinti?

Standartinis sushi lipdukai
Įprasti, standartiniai lipdukai

Įprasti lipdukai spausdinami ant skaidrios, baltos matinės,  baltos blizgios plėvelės. Šie lipdukai turi daug paskirčių, dažniausiai būna nedideli nuo 10mm iki 100mm skersmens, įstrižainės.

Lipduku spausdinimas
Lipnios etiketės

Tai lipdukai, kurie klijuojami ant produktų ar pakuočių, dėl informacinių tikslų. Etiketės dažniausiai spausdinamos ant baltos blizgios ar matinės plėvelės.

grindu lipdukai
Grindų lipdukai

Grindų lipdukai yra spausdinami ant įvairių plėvelių ir vėliau apklijuojami specialiu grindiniu laminatu, kuris yra neslidaus paviršiaus ir daug storesnis už paprastą laminatą.

fototapetai 5
Lipdukai ant sienų

Jūsų interjero arba eksterjero pakeitimui arba atnaujinimui. Kai reikia privatumo, puikiai gelbėja pertvaros apklijuotos šerkšnu. Kai reikia mažiau šviesos, galima apklijuoti langus.

Lipdukai automobiliams
Lipdukai automobiliams

Tai ant specialios automobilinės plėvelės spausdinami ir ploteriuojami lipdukai. Gali būti įvairaus dydžių, nuo 50mm iki gaubiančių visą automobilį.

Reklaminiu lipduku klijavimas
Reklaminiai lipdukai

Reklaminiai lipdukai gali būti klijuojami ant vitrinų, langų, priekabų, kioskų ir kitose vietose, kur jie suteikia reklaminį vaizdą.

Plėvelių rulonai

Lipdukų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Lipdukai gali būti spausdinami ant įvairių plėvelių, plėvelės pasirinkimas priklauso nu jų paskirties. Mūsų vadybininkas patars, kurią plėvelę geriausia naudoti savo pasirinktam lipdukui.

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Kadangi lipdukai gali būti naudojami įvairiose vietose, įvairioms paskirtims, jie konkretaus formato neturi. Čia valdo fantazija arba tam tikri rėmai, kur lipdukas bus klijuojamas.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Gaminamų lipdukų galerija
Greita lipdukų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top