Popierinių maišelių gamyba

Gaminius pateikite estetiškai ir prabangiai. Popierinis ar kartoninis maišelis gali atstoti ne tik pakuotę, patogų nešimą, bet ir būti dovanų maišelis. Kokybiškas kartonas padengtas laku su jūsų logotipu ir virvelinėmis rankenėlėmis, patiks bet kuriam jūsų klientui.

Popieriniu maiseliu gmyba

Reklaminių maišelių gamyba

Įvaizdžio dalis. Sutikite, jei įmonė gali sau leisti turėti individualius maišelius daugelis žmonių ją priima kaip ekonomiškai stiprią ir sėkmingą. Produkcija juose atrodo solidžiau ir kokybiškiau. Jei maišeliai iš perdirbto popieriaus pabrėšite savo produkto ekologiškumą. Maišeliai su jūsų firminiu stiliumi ar logotipais, pabrėš jūsų išskirtinumą. Tai jūsų reklama aplinkoje, kurią gaunate nemokamai. 

 
 

Ką žinoti ir kaip pateikti maišelių užsakymą

Norint greitai gauti maišelio kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Reikiamas popierinių maišelių kiekis?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Dovanu maiseliu gamyba
popierius

Maišelių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Maišeliam gaminti naudojam įvairi medią. Mūsų maišeliai skirstomi į dvi rūšis: minkštesni popieriniai arba tvirtesni kartoniniai.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą.

Virvučių rankenėlėm yra didelis pasirinkimas. Gali būti pintos, lygios, su antgaliais arba užrišame mazgelį. Svarbu, kad būtų tvirta. Galite rinktis iš skirtingų spalvų, tačiau populiariausios balta ir juoda, kaip ir daugelyje gyvenimo atveju.

 
Popierinių maišelių galerija
Greita popierinių maišelių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top