Fototapetai

Mes gaminame išskirtinius, unikalius, kokybiškus fototapetus ir tapetus su raštais. Nerandate, to ko reikia parduotuvėje? Mūsų dizaineriai gali sukurti fototapetus pagal jūsų idėją ar parodytą pavyzdį. Turint maketą, fototapetų gamyba trunka nui 2 iki 4 dienų, priklauso nuo užimtumo.

Fototapetai pagal užsakymą

Foto tapetus galite pasirinkti pagal Jums tinkamus išmatavimus. Gamybos metu fototapetams spausdinti naudojame vandens pagrindo pigmentinius dažus su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu vadinamu lateksu. Šie dažai reikalauja kitokios spausdinimo technologijos. Fototapetai atspausti latekso dažais yra bekvapiai, ekologiški jūsų gyvenamame interjere. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus. Latekso dažai neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, gamtai draugiškais dažais.

fototapetai

Tapetai yra unikalus produktas, daug papildomų pasirinkimų jie neturi, pagrindinį išskirtinumą jam suteikia Jūsų dizainas.

  • formatas: maketas dalinamas į juostas, todėl formato apribojimų nėra.
  • Pozicija: vertikalios, horizontalios
  • Medžiaga: naudojame dviejų tipų fototapetus.
    1. Popierinis. Sandėlyje palaikome vienos faktūros (rašto) tapetų popierių, užsakant daugiau kvadratinių metrų, galima rinktis iš 5 skirtingų raštų.
    2. Lipduko pagrindo tapetas, kuris yra pagamintas iš PVC.
  • Spalvingumas: spausdiname 6 spalvomis (CMYK+LM+LC )
  • Pakavimas: sukame į ruloną, pagal kliento pasirinkimą supakuojame į dėžę ar sukame į plėvelę.
Kiekis Kaina m²
1 m² nuo 35€
3 m² nuo 22€
5 m² nuo 18,8€
10 m² nuo 16,2€
15 m² nuo 14,2€
20 m² nuo 14€
25 m² nuo 13,5€
30 m² nuo 13,1€

Čia parašytos preliminarios fototapetų kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, spalvų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti fototapetų užsakymą

Fototapetų užsakymą pateikti nesunku. Užsakymo užklausoje turite paraÅ¡yti, ar reikės maketavimo paslaugų ir reikiamo tapeto iÅ¡matavimus. 

Reikia maketavimo paslaugų? Geriausia, kad atsiųstumėte pavyzdį, tokiu būdų lengviau įsivertinti maketavimo kainą.

Fototapeto spausdinimas
fototapeto klijavimas
Play Video about fototapeto klijavimas

Kokius fototapetus galime pagaminti?

firminis fototapetas
Įprastus fototapetus

Spausdiname ant balto, kokybiško tapeto, galima rinktis iš kelių tekstūrų, užsakant didesnį kiekį iš 6 tekstūrų. Fototapetą atiduodame supjautą, paruoštą klijavimui. Šie fototapetai yra klijuojami šlapiais klijais, kaip ir visi tapetai.

fototapeto klijavimas
Lipduko pagrindo fototapetus

Tai lipni plėvelė, kurios faktūra yra identiška tapetui. Tai daug greitesnis ir švaresnis būdas klijuojant tapetus, bet taip pat ir sudėtingesnis. Mes atliekame klijavimo darbus su šio tipo tapetu.

fototapeto medžiaga

Fototapetų ir tapetų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Fototapetų spaudai vidaus interjerui ir komerciniams patalpoms pritaikytą medžiagą, kurios svoris 200 g/m2. Medžiagos plotis 130 cm., ilgis neribojamas.

Spaudos kokybė puiki, paviršius tvirtas, plaunamas, atsparus įbrėžimams, lengvai montuojamas. Medžiaga turi „Euroclass“ EN13501 atsparumo ugniai atitiktį (būtina viešosioms erdvėms) net ir su spaudos dažais. Ekspertų pasirinkimas aukšto lygio skaitmeninio interjero projektams visoje ES. 

Neaustinės medžiagos pagrindas – stabilumas ir patogumas. Jokio tempimo ar susitraukimo nei spausdinant, nei montuojant ant sienos. 

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Mūsų siūlomi fototapetai gali būti įvairių dydžių. Medžiagos rulono plotis 130 cm, ilgis 30 metrų. 
Galite rinktis bet kokį savo dydį. Atspausdinsime, supjausime, jei reikia išpjausime tam tikras detales.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Fototapetų galerija
Greita fototapetų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top