Reklaminės vėliavos

Pagaminsime Jums reklamines vėliavas! Pastaruoju metu sugriežtinus išorės reklamos taisykles miestuose, reklaminės vėliavos kaip mobili reklamos forma įgavo dar didesnę reikšmę. Tai gali būti jūsų įmonės, produkto arba paslaugos reklama. Tai paprasta, greita ir efektyvi reklamos forma, kuria pasiekiate auditoriją, atkreipiate dėmesį. Bet koks renginys arba paroda, neapsieina be firminių, reklaminių vėliavų. Net ir vienas užrašas, kaip pavyzdžiui, "KIRPYKLA", gali pritraukti jums klientų tik dėl to kad jūs jau skiriatės iš kitų savo konkurentų!

Reklaminiu veliavu gamyba

Reklaminių vėliavų gamyba

Vėliavų panaudojimas labai įvairus. Tai gali būti reklaminės produktų vėliavos, renginių vėliavos. Tai gali būti įmonės firminės vėliavos, kurios atkreipia praeivių dėmesį šalia pastato ar atviresnėje erdvėje. Vėliavas labai lengva transportuoti ir montuoti įvairiomis sąlygomis ir įvairiose vietose. Pavyzdžiui, paplūdimyje ant smėlio, lauke ant pievos sąskrydžio metu. Lengva pastatyti šalia įėjimo į pastatą ant betono trinkelių. Puikiai tiks ir tvirtinti ant metalinių palapinių atramų arba šalia parodos metu. 

Vėliavų gamyba

Vėliavų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Vėliavų gamybai naudojama aukštos kokybės vokiška vėliavinė tekstilė, kurį pagaminta iš 100% poliesterio. Tai kokybiškas audinys, kuris lauko sąlygomis neleidžia spalvai blukti, nesensta ir yra atsparus UV spinduliams. Vėliavos ilgai atrodys kokybiškai, nesiteps ir yra skirtas daugkartiniam naudojimui jį supakuojant ir vėl išpakuojant renginių metu. Vėliavinį audinį galima skalbti skalbimo mašinose, naudojant kokybiškas skalbimo priemones ir neviršijant 40 laipsnių temperatūros, kad audinys nesusitrauktų.   

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Vėliava sudaro papildomą baltą spalvą. 

Reklaminė vėliava gali būti įvairių formų: lašo, su įstrižu, lygiu, apvaliu arba įlinkusiu kraštu.
Galite rinktis jums priimtiniausią. Kiekviena forma unikali ir tinka tam tikrai prekei arba paslaugai reklamuoti. Reklaminės vėliavos gali būti naudojamas tiek lauke, tiek viduje. Nepriklausomai nuo vėliavos formos galima rinktis tam tikrai situacijai reikiamą stovą. Vėliavos lengvai surenkamos ir išardomos.
Dydis labai svarbu.
Galimi vėliavų dydžiai: 1.10m, 1.60m, 2.20m, 2.50m, 3.10m, 3.30m, 3.50m ir t..t
Patalpos viduje pilnai užtenka nuo 2 iki 2.5 metro aukščio. Tačiau lauke geriau žiūrisi visos vėliavos kurios yra aukštesnės nei 3 metrai. Visada galima pamaišyti ir padaryti skirtingų lygių vėliavas.

Siūlome eilę stovų ir dėklų visiems gyvenimo atvejams.
Stovų yra labai daug, tačiau pagrindiniai skirti vėliavos tvirtinimui į gruntą arba ant lygios dangos. Tai kryžminiai pagrindai su sukikliu arba be. Paprasti metaliniai pagrindai atitinkamai skirtingo svorio, skirti laukui ir vėliavos prilaikymui nuo vėjo. Taip pat siūlome įkalamus į žemę su arba be sukiklio. Taip pat gali būti už-kraunami svoriu, tvirtinami prie sienos. Jums tereikia numatyti vietą kur tvirtinsite ir mes jums patarsime. Ir visada gerai įsigyti kelis, jei planuojate vėliavą naudoti keliose vietose.

Reklaminių vėliavų galerija
Greita vėliavų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top