Diplomų gamyba

Koks požiūris toks ir įvaizdis. Diplomai nebūtinai turi turėti daug ir įvairios informacijos, svarbu kaip tai pateikta. Kai reikia įvertinti veiklą, pažymėti pasiekimus nėra nieko geriau nei diplomas, sertifikatas arba paprasta, bet ne prasta padėka.

Diplomų spausdinimas

Diplomų spausdinimas

Galime atspausdinti įvairius diplomus, prabangius su UV laku ir aukso folija arba ekologiškus ant perdirbto popieriaus. Mėgstant paprastumą, diplomus galite atspausdinti ant paprasto popieriaus. Taip pat siūlome didelį dekoratyvinio popieriaus pasirinkimą, kuris pagražins jūsų diplomus.

Diplomas turi savo specialias technines taisykles maketui, žinoma jeigu diplomas nėra oficialus, jų nebūtina laikytis. Spaudai svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos ir kitų taisyklių.

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis diplomo dydis turi būti 210×297 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 214x301mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
Diplomu gamyba

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra. Diplomai gali būti stipriai modifikuoti ir pritaikomi savo vizijai, organizacijos firminiam stiliui. Žemiau pateiksime pagrindinius diplomų pasirinkimus ir galimybes.

 • formatas: A4 arba A5
 • Pozicija: vertikalus, horizontalus.
 • Laminavimas: jeigu spausdinama ne ant dekoratyvinio popieriaus, galima laminuoti plonu matiniu, blizgiu, soft touch laminatu.
 • Popierius: popierius pasirenkamas įvairus, dažnai naudojami dekoratyvinis, ekologiškas popierius.
 • Spalvingumas: vienpusės 4+0 (CMYK)
 • Kampų apvalinimas: galima apvalinti 1, 2, 3 ar visus 4 kampus.
 • Puošimas: galima puošti UV laku, aukso arba sidabro folijomis.
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį arba dėžutę.
Kiekis A5 formatas A4 formatas
10 vnt. nuo 1,16€/vnt. nuo 1,6€/vnt.
20 vnt. nuo 0,597€/vnt. nuo 0,85€/vnt.
50 vnt. nuo 0,264€/vnt. nuo 0,37€/vnt.
100 vnt. nuo 0,15€/vnt. nuo 0,21€/vnt.
200 vnt. nuo 0,095€/vnt. nuo 0,13€/vnt.
500 vnt. nuo 0,062€/vnt. nuo 0,085€/vnt.

Čia parašyta preliminari diplomų kaina. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo medžiagiškumo, užbaigimo darbų, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti diplomų užsakymą

Norint greitai gauti diplomų kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

 1. Ar turite maketą?
 2. Ar norite paprasto ar dekoratyvinio popieriaus?
 3. Ar reikalingas laminavimas?
 4. Ar diplomą norite papuošti UV laku, aukso folija ar sidabro folija?
 5. Kokio formato turi būti diplomas?
 6. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Diplomai

Kokius diplomus galime pagaminti?

Diplomų spausdinimas
Klasikinis diplomas

Spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 300-350 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir naudojant storesnį Focus Card, GenYous. Reikia atsparių braižymuisi ir plėšimui, siūlome Agfa SYNAPS XM 300 gsm. 

Diplomu spausdinimas
Prabangus diplomas

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams. 

popierius

Diplomų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Diplomam, padėkom spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Galime pasiūlyti storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius katalogų ar knygų viršelius jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. 

Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

0
Atspausdintų lapų per metus
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Diplomų galerija
Greita diplomų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top