iPRINT spaustuvės įranga

Turime daug aukštos kokybės, greitos įrangos, kuri gali ne tik pagaminti galutinius spaudos produktus, bet atlikti ir įvairius subrangos darbus. Galime išfrezuoti, supjauti, iškirsti, išploteriuoti, atspausdinti, susegti, suklijuoti, apklijuoti ir t.t. Žemiau rasite dalį mūsų įrangos, kuri gali pagaminti jums išskirtinius produktus arba atlikti tam tikrus užbaigimo darbus. iPRINT spaustuvė yra Skaitmenos grupės dalis, todėl didžioji dalis įrangos yra pažymėta "Skaitmena" lipdukais.

HP Latex R2000

Ganėtinai retas spausdintuvas Lietuvoje – HP Latex R2000. Aukštos kokybės spauda, galima išgauti iki 1200 DPI. Spausdiname CMYK+LM+LC spalvomis su papildoma balta spalva. Visa spauda yra padengiama permatomu lateksu, kuris apsaugo dažą nuo smulkių pažeidimų ir UV spindulių. Dvi baltos spalvos galvos leidžia užlieti baltą spalvą po spauda arba ant spaudos, tokiais būdais sukuriant įvairių spaudos variacijų. Galima spausdinti ant rulonų ir įvairių plokščių kietų medžiagų (PVC plastikas, aliuminio kompozitas, medienos plokštės ir t.t.) Maksimalus medžiagos plotas  2,5 metrų, o storis 5 cm.

Kuom išskirtinis HP Latex?

HP Latex R2000 spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninių arba plokščių medžiagų. Ruloninės spaudos medžiagos tinkamos visos, kurios yra naudojamas plačiaformatės spaudos gamyboje. Taip pat galime spausdinti ant įvairių plastikų, PVC putų plokščių, aliuminio kompozito, organinio stiklo, medienos plokščių ir kt. Spausdinome net ant spintos durų, realiai galime atspausdinti ant didžiosios dalies plokščių, lygių paviršių.

HP spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LC + LM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas, taip pat papildomai galime pridėti BALTĄ spalvą, kuri leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų. Šis spausdintuvas turi dvi baltos spalvos galvas, todėl baltą spalvą galime užlieti po vaizdo apačia arba ant vaizdo. Spausdintuve galime reguliuoti spaudos kokybę, todėl galime rinktis mažiau kokybišką spausdinimą, kuris žinoma yra pigesnis arba aukštos kokybės iki 1200 DPI raišką.

Maksimalus medžiagos plotas yra 2,5 metrų, nesvarbu ar spausdinama ant ruloninės medžiagos ar ant plokščių paviršių.

Šio spausdintuvo galimybės yra labai plačios, nuolat sužinome vis naujų. Turėdami baltą spalvą, galime spausdinti ant įvairių spalvotų medžiagų, taip pat gaminti „sumuštinių lipdukus“ (dvipusius lipdukus). Visa spauda yra užliejama latekso sluoksniu, kuris apsaugo spaudą nuo smulkių įbrėžimų, UV spindulių. Plokščius paviršius galime padengti dvipuse spauda.

spauda ant stiklo

Elitron frezavimo stalas

Frezavimas ir pjaustymas su Elitron CNC pjaustymo stalu. Turėdami šią įrangą galime iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, gofro kartono, korinio kartono, PET veltinio, gumos, magneto ar kitų panašių medžiagų išpjaustyti įvairios formos gaminius, detales. Maksimalūs medžiagos išmatavimai – 2,05×3,05 metrų, galimas iki 5 cm storis. Elitron yra pritaikytas ir ruloninėms medžiagoms, todėl galime išpjauti fototapetus, lekalus ar kitus reikiamus gaminius.

kortinis akrtonas

Kuom išskirtinis Elitron?

Elitron pjovimo stalas gali dirbti su ruloninėmis arba plokščiomis medžiagomis. Galime frezuoti, pjaustyti įvairius plastikus, PVC pūtų plokštes, PET veltinį, aliuminio kompozitą, organinį stiklą, MDF plokštes ir daug kitų panašių medžiagų.

Maksimalus plokščios medžiagos formatas yra 3×2 metrų. Ruloninės medžiagos maksimalus plotis yra 3 metrai, o ilgis neribojamas.

Su Elitron stalu galime pjaustyti, frezuoti ir graviruoti įvairias medžiagas. Galime gaminti detales, apdirbti spaudos gaminius, gaminti įvairius stendus, nestandartines dėžes, kartono baldus ir t.t.

Xerox Iridesse

Pagrindiniai Xerox Iridesse privalumai yra iki 120 cm lapų ilgis, Ultra HD spaudos rezoliucija, 400 GSM popieriaus storis ir ypač greitas spausdinimas. Tai vienas rinkos lyderių, Lietuvoje tokių spausdintuvų yra tik keletas.

Mimaki CJV330

Dar vienas nematytas spausdintuvas Lietuvoje – Mimaki CJV330. Kuom išskirtinis šis spausdintuvas? tai ruloninis skaitmeninis spausdintuvas, kuris turi kelias galvas, todėl spausdinimo greitis yra daug didesnis, negana to, šis spausdintuvas turi pjaustymo ir ploteriavimo funkcijas, spausdindamas gali ploteriuoti lipdukus ar pjaustyti plakatus neprižiūrimas darbuotojo.

Bloknotų, katalogų klijavimas

Galime klijuoti katalogus, bloknotus, bukletus. Įranga leidžia suklijuoti iki 300 lapų naudojant 80 GSM popierių. Minimalus gamybos kiekis 5 vnt.

Bukletų segimas

Greita bukletavimo mašina gali pagaminti mažus ir didelius kiekius bukletų ar katalogų segtus kabėmis. Galime susegti iki 20 lapų (80 GSM) ir pagaminti 76 puslapių bukletą + viršelis. 

Iškirtimas ir Kisscut kirtimas

Ypač greita cilindrinė kirtimo mašina. Galimas pilnas iškirtimas su išlupimu arba Kisscut kirtimas. 

Greitas lankstymas, bigavimas

Galime greitai sulankstyti didelius kiekius lankstinukų. Lankstome su bigu, todėl lenkimas yra gražus, popierius padengtas toneriu mažiau linkęs trūkinėti.

Gamybos galerija
Greita reklamos gamybos užklausa
Scroll to Top