Trafaretų gamyba

Nesvarbu, kurioje srityje dirbat, jeigu jums reikia trafaretų gamybos, mes juos pagaminsime. Turime įvairią, aukštos kokybės įranga, kuri leidžia pagaminti įvairių tipų ir dydžių trafaretus. Maksimalus trafareto formatas gali būti 2x3 metrai. Gaminame iš popieriaus, kartono, įvairių spalvotų ar skaidrių PVC plastikų, organinio stiklo ar aliuminio kompozito.

trafaretų gamyba

Trafaretai

Trafaretus galime pjaustyti ir frezuoti iš įvairių medžiagų. Užsakant didelius kiekius, frezavimą ar pjaustymą pakeičiame kirtimu, kas leidžia atpiginti gamybą ir pagreitinti ją.

Trafaretus pjaustome iš popieriaus kartono, rečiau iš gumos ar magneto. Frezuojame iš PVC plastiko, aliuminio kompozito ir organinio stiklo. Nepaminėjome jums reikalingos medžiagos? Susisiekite, pasikalbėsime, atliksime testus ir išmėginsime mūsų galimybes.

Galime gaminti įvairių dydžių trafaretus iki 2×3 metrų formato.

Elitron frezavimo stalas

Frezavimas ir pjaustymas su Elitron CNC pjaustymo stalu. Turėdami šią įrangą galime iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, gofro kartono, korinio kartono, PET veltinio, gumos, magneto ar kitų panašių medžiagų išpjaustyti įvairios formos gaminius, detales. Maksimalūs medžiagos išmatavimai – 2,05×3,05 metrų, galimas iki 5 cm storis. Elitron yra pritaikytas ir ruloninėms medžiagoms, todėl galime išpjauti fototapetus, lekalus ar kitus reikiamus gaminius.

Trafaretų galerija

Greita trafaretų užklausa

Scroll to Top