Reklamos gamyba

Pagaminsime Jums reklamą! Idėjas verčiame dizainu. Dizainą keičiame spaudos produkcija. Spaudos produkcija, tampa reklama. Reklama virsta pelnu Jums. Viskas sklandžiai ir paprastai su iPRINT reklamos gamybos sprendimais. Mes siūlome įvairią reklamą jūsų verslui, nuo reklaminių lipdukų iki reklaminių stendų, tentų ar vėliavų.

reklamine-veliava

iPRINT reklamos gamybos sprendimai

Gaminame įvairią lauko reklamą. Tiesiogiai spausdiname ant aliuminio kompozito, organinio stiklo, PVC plastiko. Galime pagaminti įvairias reklamines lenteles, reklaminius stendus, lauko tentus.

Gaminame visą reikiamą reklamą parodoms, seminarams, konferencijoms. Nuo skrajučių, katalogų, bukletų iki kartoninių ar PVC stendų.

Galime pagaminti visą mažų formatų spaudą. Tai yra lankstinukai, bloknotai, skrajutės, katalogai ar panašią spaudos produkciją. Aukštos kokybės įranga leidžia greitai pagaminti daug įvairios produkcijos.

Nuo dizaino sukūrimo iki apklijavimo. Ruošiame klijuojamos reklamos projektus ant automobilių, vitrinų, prekystaliu ir kitų vietų. Galime apklijuoti jūsų biuro ar prekybos vietos sienas.

Reklamos gamybos paslaugos

Plakatu spausdinimas
Mažų formatų reklamos gamyba

Mažų formatų reklama, tai iki A3 formato lapinis spausdinimas. Turime aukštos kokybės, profesionalią įrangą, kuri tokius formatus atspausdina ypač greitai, kadangi spausdiname greitai, automatiškai mažėja gamybos kaina.

Plakatu spausdinimas
Plačių formatų reklamos gamyba

2023 metais atsinaujinome ir jau galime spausdinti ant 2,5 metrų pločio rulonų, PVC plastikų, aliuminio kompozito, organinio stiklo ir kitų įvairių medžiagų. Galime pagaminti daug ir greitai, susisiekite.

Reklaminis stendas
Reklaminių stendų gamyba

Spausdiname ant įvairių kietų, plokščių medžiagų, jas frezuojame skaitmeniniu būdų, todėl tikslumas garantuotas. Pagal projektą, galime pagaminti įvairius POP stendus.

Paprastas reklaminis stendas
Reklaminių lentelių gamyba

Tiesiogiai spausdiname ant aliuminio kompozito, PVC plastiko, įvairių tipų kartonų, organinio stiklo, juos frezuojame pagal norimą formą. Apribojimų beveik nėra, galime pagaminti įvairias reklamines lenteles.

Reklaminiu lipduku klijavimas
Reklamos klijavimas

Esame stipriai pažengę reklamos klijavime. Klijuojame ne tik įprastas reklamas ant automobilių, vitrinų, prekystalių, bet ir apklijuojame biurų, prekybos vietų, viešbučių sienas naudodami inovatyvius sprendimus, tokius lipduko pagrindo fototapetas ir t.t.

informacinis stovelis
Reklaminiai stoveliai

Gaminame nedidelius stovelius skirtus prekybos vietoms. Galime pagaminti klijuotus arba suneriamus stovelius restoranams, kavinėms, prekybos vietoms.

Reklamos gamybos galerija
Greita reklamos gamybos užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top