Lipdukai automobiliams

iPRINT spaustuvė gamina įvairius lipdukus automobiliams. Pagal jūsų viziją ar nuotrauką surastą internete sukursime lipduko dizainą ir jį pritaikysime jūsų automobiliui. Jeigu vizijos neturit, mūsų dizaineriai pasiūlys jums savo variantus. Lipdukus automobiliams galime gaminti iš įvairios plėvelės, su spauda ar be jos, su laminatu ar be jo.

Lipdukų transportui klijavimas ir gamyba

Lipdukai ant automobilio

Norėdami užsisakyti auto lipdukus, rašykite mums arba skambinkite žemiau nurodytais kontaktais. Auto lipdukai gali būti įvairaus dydžio, užsisakius didesnius lipdukus, galime pasiūlyti savo apklijavimo paslaugas. Turime didelį automobilinių lipdukų plėvelių pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite sau patinkančia. Norėdami lipduko su tam tikra spauda, visada rekomenduojame jį laminuoti, kad spauda būtų atspari UV spinduliams ir nusidėvėjimui. Naudodami ploteriavimo mašiną, lipduką galėsime paruošti įvairios formos. 

Ką žinoti ir kaip pateikti auto lipdukų užsakymą

Norint greitai gauti kainos atsakymą, atsakykite žemiau pateiktus klausimus:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokio dydžio lipduko reikia?
  3. Ar lipduką užsiklijuosite pats?
  4. Jeigu tai didesnis lipdukas, kuriam reikia apklijavimo projekto, tada parašykite automobilio markę, modelį, kėbulo tipą ir gamybos metus.

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Lipdukai automobiliams
Auto lipdukai
Auto lipdukai

Nuo šiol turite puikią galimybę pasipuošti savo automobilį be jokių įsipareigojimų. Nusibodus lipdukui, jį tiesiog nuimkite. Nedideli lipdukai ant mašinų klijuojami ganėtinai paprastai. Klijuojant didesnius lipdukus, rekomenduojame kreiptis į profesionalus.

Moto lipdukai
Moto lipdukai

Lipdukus galime paruošti pagal internete rastus specialius dizainus arba galime sukurti nuosavą dizainą, kuris jūsų motociklą pavers unikaliu, vienetiniu. Motociklai apklijuojami su automobiline plėvele, kuri yra plonesnė už įprasta, bet ir tvirtesnė.

lipdukas laivams
Lipdukai kitam transportui

Galime paruošti lipdukus įvairioms transporto priemonėms, autobusams, laivams ar net lėktuvams.

Plėvelių rulonai

Auto lipdukų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Lipdukai gali būti spausdinami ant įvairių plėvelių, plėvelės pasirinkimas priklauso nu jų paskirties. Mūsų vadybininkas patars, kurią plėvelę geriausia naudoti savo pasirinktam lipdukui.

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Kadangi lipdukai gali būti naudojami įvairiose automobili vietose, nustatyto formato jie neturi. Mes galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį, todėl lipduką galime apgaminti įvairiems automobiliams.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Automobilių lipdukų galerija
Greita auto lipdukų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top