Dėžučių gamyba, spausdinimas

Dėžučių gamyba nuo 0,4€/vnt. Jų vizualizaciją sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe turi net keliolika programų su kuriomis profesionaliai sukursime tikrą pakuotės vaizdą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką. Ant dėžučių atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą. Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulaminuosime, iškirsime, suklijuosime, uždėsime UV laką ar foliją ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui. Dėžučių gamyba Skaitmenos spaustuvėje. Standartiškai dėžučių kaina prasideda nuo 0,4€/vnt., norint sužinoti savo išmatavimų dėžutės kainą, kreipkitės el. paštu.

Dėžutės

Dėžutės

Koks požiūris toks ir įvaizdis. Nebūtinai su daug ir įvairios informacijos, svarbu kaip tai pateikta. Kai reikia įvertinti veiklą, pažymėti pasiekimus nėra nieko geriau nei diplomas, sertifikatas arba paprasta, bet ne prasta padėka.

Ką žinoti ir kaip pateikti dėžučių užsakymą

Norint greitai gauti dėžutės kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Dėžučių gali būti daug rūšių, todėl geriausia, jeigu turite pavyzdžio nuotrauką. Rašydami užklausą, atsakykite žemiau pateiktus klausimus ir kainą gausite daug greičiau:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokie galutiniai dėžutės išmatavimai? (jeigu turite ir išklotinės)
  3. Ar reikalingas laminavimas?
  4. Reikalinga dėžutė dviejų dalių, su dangteliu, ar vienos dalies?
  5. Koks kiekis reikalingas?
  6. Kas bus pakuojama?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Dėžučių užsakymo

Kokias dėžutes galime pagaminti?

lapelių dėžutė
Popierines dėžutes

Gaminame įvairias, aukštos kokybės popierines pakuotes, kurios puikiai tinka lengvesniems produktams.

Kortų dėžutė
Kartonines dėžutes

Galime pagaminti įvairias dėžutes atspausdintas ant plono kartono, gaminame mažus ir didelius tiražus.

papuošalų dėžutė
Prabangios dėžutės

Galime pagaminti dėžutes su UV laku arba aukso folija.

popierius

Dėžučių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Kartoninėm firminėm dėžutėm gaminti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Ekonomiškoms dėžutėms siūlome mikrogofrą arba dekoratyvinį gofruotą kartoną. Jie gali būti baltos, rudos arba juodos spalvos. Dėžutėms su spauda siūlome rinktis iš GC1, GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Gaminame įvairių konstrukcijų ir dydžių firmines kartonines dėžutes. 

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

Dėžučių galerija
Greita dėžučių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top