Roll up stendai

Roll up stendai yra labai populiarūs mobilūs stendai. Dėl savo lengvo transportavimo ir nedidelės kainos juos greitai pamilo parodos. Turbūt nėra fizinės parodos, kurioje nepamatytumėte roll up stendo. Pateikite svarbiausią savo produkto ar paslaugos informaciją su Roll up stendu.

Mobiliu reklaminiu stendu gamyba roll up

Roll up, mobilių reklaminių stendų gamyba

Mobili reklamos forma. Lengva pritaikyti pagal renginį, pagal datą ir svarbiausia pakankamai efektyvi. MEs galime apgaminti 3 dydžių universalius reklaminius stendus (85×200, 100×200, 120×200, 150×200). Roll up reklaminius stendus gaminame spausdindami su aukÅ¡tos kokybės HP Latex spausdintuvu. Å io spausdintuvo raÅ¡alas yra atsparesnis braižymuisi, todėl stendas tarnaus ilgiau.

Ką žinoti ir kaip pateikti roll-up stendų užsakymą

Viskas ką reikia padaryti tai išsirinkti vieną Roll-up stendo dydį (juos rasite prie formatų, žemiau šiame puslapyje), parašyti mūsų vadybininkui ir viskas. Mes spausdiname ant specialios neperšviečiamos medžiagos, kuri sukurta šiems stendams.

Roll up stendas is arciau
Plėvelių rulonai

Roll up reklaminių stendų specifikacijos

Reklaminiam mobiliem stendam naudojama specialiai sukurta PP plastiko media, kuri pritaikyta daugkartiniam suvyniojimui, yra pakankamai atspari braižymuisi ir drėgmei. Iš stendo ištraukto taip vadinamo banerio kraštai nesiraito, sodriai atspindi vaizdą, nes sugeria labai mažai dažų, taigi galėsite džiaugtis itin aukštos kokybės spauda.

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Mūsų siūlomi mobilūs stendai yra 4 dydžių:
 –  85 x 200 cm
 – 100 x 200 cm
 – 120 x 200 cm
 – 150 x 200 cm 

0 m²
Ruloninės spaudos per 2023m.
0 %
Gerų atsiliepimų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis

Roll up stendų galerija

Greita Roll up stendų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top