Lipnių etikečių spausdinimas

Lipnių etikečių spausdinimas nuo 6,9€/m². Lipnios etiketės yra puikus būdas pranešti klientui pagrindinę produkto informaciją. Lipnių etikečių spausdinimas IPRINT spaustuvėje. Jokia produkcija neapsieina be lipnių etikečių, o ieškant lipnių etikečių norite, kad lipnias etiketes gamintų savo srities ekspertai. Mes turime daugiau nei 10 metų patirtį gaminant ir maketuojant lipnias etiketes. Turime didelį plėvelių pasirinkimą, iš kurių išsirinksite tinkamiausią variantą lipnių etikečių gamybai. Pagrindinės plėvelių rūšys ant, kurių yra spausdinamos lipnios etiketės yra matinė balta plėvelė, blizgi balta plėvelė ir skaidri plėvelė, todėl plėvelės pasirinkimas labiau priklauso nuo jūsų idėjos, produkto ir jo pakuotės išvaizdos.

Lipduku spausdinimas
Play Video about Lipduku spausdinimas

Lipnios etiketės ir jų gamyba

Galime pagaminti įvairias lipnias etiketes, užsakant didesnius kiekius ir esant reikalui, jas galime suvynioti ant rulonėlių. Prieš maketavim odarbus turite nuspręsti, kokios etiketės reikia, ant kokios medžiagos spausdinsime. Turint etiketės maketą ir žinant kitas specifikacijas galime pereiti prie pagrindini gamybos etapo – spausdinimo. Atspausdintos etiketes yra susmulkinamos į juosteles, 

Lipnių etikečių techninis maketo paruošimas skiriasi nuo lapinės spaudos produktų. Joms galioja panašios taisyklės, bet etiketės yra ploteriuojamos, todėl joms būtina ploteriavimo linija. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos taisyklių ir turėtų ploteriavimo liniją:

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis lipnių etikečių dydis turi būti 50×50 mm (nesvarbu ar apvalus ar kvadratinis), tai maketas su užlaidomis turi būti 54x54mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
 • Lipdukas privalo turėti ploteriavimo liniją, kuri būtų pažymėta, kaip „Spot color”.
Lipdukai

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra, bet žemiau pateiksime pagrindinius lipnių etikečių pasirinkimus.

 • Formatas: lipduko formatas gali būti įvairus.
 • Forma: ploteriuojamas (pjaustomas) skaitmeniniu būdu, todėl formos gali būti įvairios.
 • Pozicija: vertikali, horizontali.
 • Laminavimas: laminuojamos plonu matiniu arba blizgiu laminatu.
 • Plėvelė: pagrinde naudojama matinė ir blizgi balta plėvelė arba skaidri blizgi plėvelė. Individualiems projektams galite rinktis spalvotas plėveles.
 • Spalvingumas: plačiaformatė spauda CMYK+LM+LC (4+0 arba 6+0)
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį, dėžutę arba sukami į ruloną.
Kiekis Kaina/m²
1 m² nuo 17€
3 m² nuo 13€
5 m² nuo 10,2€
10 m² nuo 8,2€
15 m² nuo 7,5€
20 m² nuo 7,25€
25 m² nuo 7€
30 m² nuo 6,9€

Čia parašytos preliminarios kvadrato etikečių kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo lipdukų dydžio, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti lipnių etikečių užsakymą

Svarbiausias aspektas, kuris lemia lipnių etikečių kainą yra kiekis ir dydis, pildant užklausą atsakykite žemiau pateiktus klausimus ir išvengsite papildomų klausimų, taip pat kainą gausite daug greičiau:

 1. Ar turite maketą?
 2. Kokio kiekio reikia?
 3. Koks etiketės dydis

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

lipnios etiketes

Kokias etiketes galime pagaminti?

Butelių etiketės

Gaminame alaus etiketes, vyno etiketes, viskio etiketes ar kitų butelių etiketes. Turime didelį plėvelių pasirinkimą. 

Maisto etiketės

Pagaminsime lipdukus skirtus maistui. Galime atspausti ant plėvelės, kuri yra atspari šalčiui.

Kosmetikos etiketės

Didelis plėvelių pasirinkimas, etiketes galime atspausti ant matinės, blizgios, skaidrios ar spalvotos plėvelės.

Etiketės ant stiklainių

Įvairaus tipo lipdukai tinkantys klijuoti ant stiklo. Etiketėmis ant stiklainio galite paženklinti įvairią produkciją, kuri supakuota stiklainiuose.

Cheminių medžiagų etiketės

Tai etiketės, kurios gali būti klijuojamos beveik ant visų paviršių. Didelis plėvelių pasirinkimas. Cheminių medžiagų etiketės skirtos pranešti apie produkte naudojamas chemines medžiagas.

Kitos etiketės

Mes galime pagaminti įvairių tipų etiketes ir tikrai rasime sprendimą jums. Susisiekite ir pasikalbėkime.

Plėvelių rulonai

Lipnių etikečių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Etiketėms gaminti galima įvairi medią. Lipnios etiketės pagal savo pagrindą skirstomos į dvi rūšis: lipnus popierius arba PVC plėvelė. 

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Kadangi lipdukai gali būti naudojami įvairiose vietose, įvairioms paskirtims, jie konkretaus formato neturi. Čia valdo fantazija arba tam tikri rėmai, kur lipdukas bus klijuojamas.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Gaminamų lipnių etikečių galerija
Greita etikečių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top