UV lakas ir folija

Kokybė reiškia atlikti viską gerai, kai niekas neverčia to daryti. Suteikite kokybės, prabangos įvaizdį savo reklamai naudodami UV laką arba aukso, sidabro folijas.

popierius

UV lakavimas ir folijavimas

Naudojama media gali būti labai įvairi. Nuo šiuo metu labai populiaraus perdirbto popieriaus ar gofro kartono ir dekoratyvinių media popierių. Be jokių storio ar gramatūros apribojimų (be skaitmeninės CMYK+ spaudos). 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius gaminius prestižui ir prabangai pabrėžti. 

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A3, A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. 

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas – matinis ar blizgus ar su „soft touch” pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Žinoma kampų apvalinimas, kartais minimalizmui užtenka ir to.
Daugiau išskirtinumo – QR kodas. Taip jei reikia, kad informacija nesimatytų, bet ja būtų galima nuskaityti. Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

Kur dažniausiai naudojamas UV lakas ir folija

dovanų kupono spausdinimas
Atvirukai, kvietimai, sveikinimai

Norėdami padaryti įspūdi kviečiant į renginį, įteikiant sveikinimą ar dovanojant atvirukus. UV lakas arba folija juos pavers išskirtiniais. Tokiu būdų paprasti kvietimai, atvirukai, kuriuos matome visur taps retais, išskirtiniais.

Diplomu spausdinimas
Diplomai, padėkos, sertifikatai

Diplomas papuoštas UV laku ar folija suteiks kokybiškesnį požiūrį į gautus mokslus ar išklausytus kursus.

papuošalų dėžutė
Viršeliai, pakuotės ir kt.

UV laku ir folija dažnai yra puošiami knygų, katalogų, bukletų viršeliai, taip pat pakuotės. Šie elementai padeda patraukti potencialių klientų dėmesį.

UV lakavimo ir folijavimo galerija

Scroll to Top